bugün

http://www.iha.com.tr/vid...n-geline-sok-tepki-59224/

linkteki olaya sebebiyet veren gelindir. 7.5 kilo boya ile dolu suratı asılmıştır damadın hareketinden sonra, damat bey de çok iyi yapmıştır. o kadar insanın içinde maymun oynatır gibi adamı oynatırsan sonun bu. muhtemelen gecesinde de hardcore ekşınlara garketmiştir hatunu. *
EN MUTLU GÜNÜNDE GELiNiN YÜZÜ NASIL DA DÜŞÜYOR. KABA ADAM!
gerdek gecesi aynısını geline yapacak olan damattır.

tabi başka birşey le.
gece damat gerdekte acısını çıkarır muhtemelen.
o hareketi yaptıktan sonra önüne dönüp sağa sola yalpalanarak ritim tutmasaymış iyiymiş.
Adam kaldıramıyor demekki ne diye böyle şakalar yaparsın.
sonra niye bekarsın diyorlar acep nedendir?
gelinin şaka anlayışı, damadın muhakeme yeteneği bu durumu ortaya çıkarmıştır. bakınca tencere kapak olmuşlar yanlış yerde yanlış hareketler...
ah son ayların en üzüldüğüm olayı bu oldu ya. o bakışlar falan. lan şu kadınların kalbini böyle kırmayın hemde en mutlu gününde. bana bin kere yapsın o hareketi, binbirincisini de beklerim ya, yeter ki gülsün, ulan o yüzden bekar kaldım heralde.

ayı heryerde ayı yapacak bişi yok. evdede, sokaktada, kendi düğünündede.
artık damat gelinin bu yaptığının bedelini ona gerdekte ödetir. *
bir adet öküz damat hareketidir.
gelin o günün heyecanıyla yapmıştır o hareketi. bu tepkiyi alacağını bilse zaten yapmazdı.
ama merak ettiğim, en özel denilecek bir anda bu sığırlı yapan adamla gerçekten evlendi mi acaba.
evlendiyse müstehaktır.

konuyla ilgili gerekenler yazılmış şurda;

(bkz: kadınların efendi erkek yerine piç tercihi)
Çok ağır kaçmış ayıp etmiş öküz bu kadar sinirlenecek ne vardı ki. damat öncesin de başka bir şeye mi gerildi de böyle sert tepki verdi .
Ahuahauha damat artık gerdekte ödetir diyen sayısız barzoyu gözler önüne sermiş başlık.

Siz seksi kadına verilen bir ceza, bir güç gösterisi olarak mı görüyorsunuz? Bu mudur yani kendinizi gösterebildiğinizi düşündüğünüz tek alan? Ha iktidarsız kardeşlerim? Ha osbirciler?

Edit: biri bana anlatsın lan kotam bitti yüklemiyor videoyu.

Edit: teşekkür ederim arkadaşlar.
milletin arasında sağlam tokadı hak eden kadındır. millet zaten gergin, bi de sen tut üstüne şaka yap. ay jnm ya çok komik.
Bir erkek olarak kadına acımama sebep olmuş olaydır. Be amın oğlu. Sen o evlilik haddesine gelene kadar ne nazlarını çekmişsindir o kadının. Ki o da senin ne kahrını çekmiştir. Eminim ki dün tanışıp bugün evlenmiyorsunuz amk. Kız cağız bir şaka yapmaya çalışmış. Ne var bunda. Çok da basit bir şaka. Verilecek tepki mi amk o. Hayır tepki verilecek bir olay bile değil amk. Beynini sikeyim senin.
Yazık kıza. Ben olsam o an orayı terkederdim. Siktir git tek başına yap düğününü, tek başına ye pastanı der çıkar giderdim. Öyle günü ben bile mahvetmezdim. Benim gibi odun kalas bir insan bile o kadar öküzleşemezdi. Yazıklar olsun.
küçük bi şaka da bile böyle bi tepki veren adam, kavgada adam öldürür. boşanma sebebi olacak bir hareket, hem de düğün gününde normalden daha hassas olması gerekirken.
(bkz: sikerim yapıcağınız işi)

yemiyorum amk diye atar yapan damadın karısıdır.
Bunlar boşanır.

En mutlu günde gelin şaka yapıyor, koca şaka kaldıramıyor. ikisi de bazı huylarından ödün veremiyor. Hem de böyle bir günde.

öldürülmemesini istediğim gelindir.
bildiğin yarıldığım videodur. ahahah.
hadi bir kez yaparsın anlarım da ikinci kez neden yapıyorsun, o kadar insanın içinde o kadar kameranın önünde. yap bir kere gülün geçin yiyin pastanızı. hoş bir görüntü değil, neyse ki gelin bozuntuya vermemeye çalışıyor, olay daha farklı noktalara da kayabilirdi. fakat yıllar geçse de her fırsatta damadın yüzüne vurulacaktır bu hareketi.
Damat olacak ayıyı savunanlar çıkmış oha durumudur. Hayvan oğlu hayvan şakadan anlamıyor. Anlamadığı gibi düğünde kaç kişinin ortasında kadını rencide ediyor.
izledim videoyu. gelin damata pasta yedirirken birden çatalı çekiyor. kendince kocasına şaka yapıyor. damat da kızıp gelinin koluna vuruyor.

birbirini hiç tanımadan evlendikleri ne kadar belli. buradaki olay gelinin şakası veya damadın tavrı değildir. insanların aşıkken ne kadar kör gözlü olduğudur.

videoyu izledikçe açılacak gözleri. hele gelin o hareketi 30 sene geçse bile unutmayacak. her kavgada dile getirecek ve bu hareket ilerleyen yıllarda gelinin cinsel isteksizliğine bile yol açacak. aklına geldikçe kocasından tiksinmeye başlayacak. evet küçük bir pastayı bile sekse bağladın amk diyenler vardır şu an.. ama maalesef işin özü bu. sen kadının kalbini kırarsan eğer kadın da senin çükünü kırar. hele böyle mutlu bir günde bunu ona yaparsan, ömrün 31 çekmekle geçer. hamına kodum mal damatı.

edit: entry 31. sırada yer aldı. ayvayı yedi bu adam. bunlar tesadüf diyil.
Buna agir saka falan diyenler evlenmesin amk. Evliligimin ilk haftası benimki hangi kapının arkasından böhh yapacak diye siçmaya gidemedim. Velhasıl uyardim yapacağin şakayı sikeyim karicim liselimisin dedim ve olay kapandı.
Şu neşeli ambiyansta çatala elini vuran ergen damat, gelinin yakinlarinin oracikta kendisini sikivermediğine dua etsin.

Edit: imla
gelinin yakınları tarafından evire çevire dövülmesi gereken gerzo tipli damat...