bugün

çok haklı kim uğraşır düğündü yemeğiydi fotosuydu gelinliğiydi damatlığıydı arabasıydı kim uğraşır acaba.
Çoğunluk düğüne ayıp olmasın diye gidiyor , yine çoğunluk elalem ne der diye düğün yapıyor. O düğün çok güzel olsa da insanlar kusur buluyor , arkandan konuşuyor yok pasta incecik geldi , yok kaynanaya bak ne giymiş vs. Klişe ve samimiyetsizlik akıyor.
Dünyayı gezmek olmaz başka bir şey olur ama bu parayı veren insanları çok daha mutlu edecek pek çok seçenek var düğün yerine.
Ailesi akrabalara takıp takıştırmamış kızdır.
Akrabalarından haz etmeyen ve beğenmeyen kızdır haklı da olabilir yani bilemeyiz...
Zahmetli isler, alt tarafi evleniyoruz neden bu satafat. Sadece takilan altinlarin geri gelmesi kismi dusunduruyor.
o parayla anca çorumu gezersin.
Biraz hayalcidir, ama yine de ilginçtir.
Hep bu sosyal medyanin bok yemesi.
Ne görüyorsa aynısı istiyor kız.
Düğüne harcayacağın parayla dünyayı gezmen için 1 euronun 1 lira olduğu zamanlara gitmen lazım, geçmiş olsun.
Dünyaya gerek yok be şöyle bir paris bir roma bir de tokyo görsek yeter bence.
Düğün dediğin en kötüsü 50 bin lira. Dünyayı gezmese bile güzel bir planlama ile avrupanın birçok kentini gezer de eğlenir de. Elalemi doyurup eğlendireceğine eşiyle kendisi eğlensin. Mantıklı kızdır.
Düğün istemiyorumcu marjinal kızdır. Aslında Düğünde bileziklerini şıngırdata şıngırdata çiftetelli oynar.
ben de bu birey kafasindaydim. lakin annemle konuşmam sonucundan düğün yapmamızın bizi daha kara sokacağı gerçeğini öğrendim. bireyselde az bir masraf yapacağız tabiki. ağa torunu olduğum için takılan takılar yemek ve eğlenceyi misliyle karşılarmis.
Nah gezer.
dolar ve euronun farkında olmayan ya da nerede yaşadığını unutan kızdır. sanırım ikisi de mümkün...
Nasıl bir düğünse artık mınakoyim.
sadece düğün gecesi yapılacak harcamayı yapmadan balayı için taylandda 7 gün 9 gece bir balayı sahibi olabilecek kişilerdir. kendilerine sakladıkları balayı parası yanlarına kâr kalacaktır.
düğünü roma'da yaptırtacak olan kızdır, oyuna gelmeyin penisdaşlarım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar