bugün

şu aralar açıldığı söylenen ve televizyonlarda daimi olarak gelinlik, pasta, süs püs gösterilen sezon imiş.

ne var bu kadar abartacak anlamıyorum, sanki dünyayı kurtaracak bir deney filan yapılıyor ha.
facebook umu her açtığımdaki fotoğraflara bakılırsa 10 çift/gün süratle devam eden sezondur. depresyona gireceğim bu gidişle
Lan şaka maka şu kısacık yazda 15 arkadaşım evlendi. Bildiğin 15 lan. Tek bekar ben kaldım resmen bir anda. Hiç birinin düğününe gitmedim ama. Başlarım sizin düğününüze diye mesaj attım tek tek.
Bugün sezon bitimini ucundan yakalayıp tanımadığım bir çiftin gelin alma olayına bir yakının ısrarı ve vasıtasıyla konvoyun üçüncü arabasindan dahil olarak katildigim olusumun sezonu. Yalnız o damada acıdım yemin ediyorum, kafaya pembe çiçekli taclar mi takmadilar kulaga ve boyna kurbanlik hayvanlara takilan boyun tasmasi ve kulak kupesi mi takmadilar salvar mi giydirmediler yaptirmadiklarini birakmadilar lan adama. Ha bi de öyle oynattilar bunu, bi de arabayi çektirdiler. Hani komik de degil ben izlerken eglenmedim yani. Ilk defa bir gelin alma olayina bu kadar yakından şahit oldum bugün, tanri böyle sıkıntılara sokulan er kişilere sabır versin.
bitsin artık. lütfen.
allah cezasını versin bu sezonun bu kadar diyorum.
Resmen Başlamıştır.

Hadi darısı başınıza.

Not: üremeyin.
Bitmemiştir.

Mahallede düğün var lan.
hemen altimizda dügün salonu var,her gün bir suriyeli dügünü oluyor. yerli halk icin sezon bitse de ülkemizin gizli sahipleri icin bitmeyecek gibi duruyor. sanırım parayı bulmusken tüm bekarları evlendirip kurtulma derdindeler.