bugün

spor yapmak, en iyi stres atma yöntemi.. hele bir de ağırlık antrenmanı yapıyorsan, sinirliyken o ağırlıklar havada uçar ve antrenman bittiğinde iyi hissedersin kendini..
hiçbir spor yapılmasa bile, mümkün olduğunca yürümek sağlık açısından her zaman faydalı olacaktır. düzenli olarak en azından bu yapılabilinir.
birkaç aksilik üst üste gelip de yapamayınca eksikliği hissedilendir.
"Nasıl olsa spor yapıyorum" bahanesiyle yemekte ölçü kaçırılır.
Düzenli spor yapmak, iştah açılmasına sebep olacağı için, zayıflama konusunda hayal kırıklığı yaşatabilir.
düzenli seks dahil mi ? sorusunu akıllara getirir.
insanı yeniden canlandırır, yaşama sevinci verir, özellikle sabahları yapılır. Sigarasızlığın beşinci, düzenli egzersiz yaşamımın üçüncü günü geride kaldı ve şimdiden ne güzel bir insan evladı olmaya başladığımı farkettim. Üç gün spor yapınca adım 'düzenli spor yapan adam'a çıkmadı elbette ama çok sevdim ben bu işi.
Zaman ayirmasi hic de zor olmayan aktivite. Ayrica beden sagligi kadar ruh sagligini da toparliyor. ilac gibi geliyor. Bir de spor salonu abazanlari olmasa..
100 kilodan 76 kiloya XXL'dan M bedene düşme sebebidir çok yararlıdır iyi hissettirir herkese tavsiye edilir.
psikolojik problemleri yoktur.emin olabilirsiniz bişeyleri düzenli yapan herkesin psikolojisi düzgündür.Ben yıllardır bişeyleri düzenli yapmaya çalışıp bi süre sonra pes ediyorum.kendimden biliyorum bunu.Kendim hakkında düşünürken bile düzenli ve net olamıyorum.
Göbeğimle aramdaki savaşta galip olamıyorum. Sporu bünye kabul etmiyor sanırım erimiyor.
benim yapamadığım, yapanı ise takdir ettiğim durumdur. keşke bende öyle iradeli ve istikrarlı olabilseydim.
keşke istikrarlı olsakta vücudumuza çeki düzen versek.
görsel
O dambıllar kalkacak hacı. Net.
(bkz: formda kalmak)