bugün

görüp görülecek en saçma kategorizasyonlardan biridir. ciddiye alınmamalıdır.
saçma bir öneridir..
türk kızları gayet güzeldir.. bir de üstüne bu önermeyi saçma bulacak kadar akıllıdır..
annen çirkinse tüm türk kızlarının günahı nedir diye düşündüren hedehödö.

tesbit şeysi : sözlükte kız avlamaca başlıklarına bir örnek.

yıllar sonra gelen silinme sebebi güldürse de çalışan moduma sevgi beslememe sebep olmuştur. *
dedirten... sözlük formanını s*kip beni delirten yazar deyip iç geçirmiş zannımca. *
kernele de selamlar bu arada. her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa.
kafamı arkama çevirip boynumun üstünden bakış attığımda karşıma çıkan iki loptan oluşan uzvumla güldüğüm önermedir. yaw en çirkin derken insanın sorası gelio ne gördün ki zevkin gelişti? öyle tatil yöresinde iki tane bir seksenlik, sarışın kızla bir milletin kızlarını kıyaslayıp saçma sapan önermeleri ciddi bir müessesede dile getirmeyelim pls tşk

(bkz: sazan avına katıldım en bi mutluyum)

(bkz: kafam güzel idare et)
uydurma önermedir.
önerene önerim, önermesini * genetik ile ilgili bir araştırma yaptıktan sonra tekrar gözden geçirsin.
ingiliz kızlarının çürüttüğü önerme. bazı sitcomlarda, filmlerde esprisi bile yapılır.

-bütün güzel kızları yok edeceğim!
+olmaz! o zaman dünyada sadece ingiliz kızlar kalır.

(bkz: family guy)
konuya biraz, duygusal yaklaşılınca, sanki elle tutulur bir şeyler elde ediliyor.

şimdi aldınız taş gibi bir rus kızı. Allah için hepsi çok güzel. şirin bir surat, güzel bir fizik. buraya kadar hiçbir şey yok.
aldınız karşınıza. akşam yemeğine çıkıyorsunuz. düşünsenize, kültürler farklı. geğik yapılamıyor. aynı kültürden olan insanlar, hiçbir şey demeden bile karşı tarafa birçok şey anlatabilir.

karşınızdaki kadının yabancı oluşu çok büyük bir sorunu ortaya çıkarıyor. konuşmalarınız, sadece karşı tarafa tercüme şeklinde gidebilir.

bir türk kızı size,
" seni seviyoruummm.. ama sen beni sevmiyooossuunnn" derse, ilgiye ihtiyacı olduğunu, sevgi gösterileri istediğini anlarsınız.

bir ingiliz kız size,
" i love youuuuuuu. but you don'tttt" derse, onunla sadece kavga edersiniz.

o yüzden, çirkin bir türk kızı, birçok açıdan, en güzel ecnebi kızdan daha güzeldir.
(bkz: homongolos) bir kadın düşmanı.
dünyanın en kötü gözlerinın türk erkeklerinde olmasıyla ortaya cıkan yanlış bir önerme.

nasıl, nerden, ne şekilde, nereye bakılıyorsa artık..
türk toplumuna güzellik katan türk bayanlarının güzel olmadığı sanrısıdır.

zaten bunu iddia eden türk erkekleri olduğundan ciddiye alınmamalıdır.

şöyle ki; türk erkekleri genelde esmerce, kıllı, yassı kafalı, kısa ya da orta boylu ve bamya penisli oluyor.

fazla söze gerek var mı?
x- dünyanın en çirkin kızları türk kızlarıdır.
y- ne demek lan en çirkin kızlar türk kızlarıdır, benim kız arkadaşım çirkin mi lan serefsiz?...
x- lan oğlum senin kız arkadaşın yok ki
y- ben ibne miyim oğlum ne diyorsun sen?
x- manyak mısın lan sen, ne alakası var aq
y- ne demek ne alakası var ne demek ...
x- bırak lan bırak konuşulmuyor sende, deli midir nedir?
nedense "evet yaa türk kızları çok çirkin" diyenler onların dizinin dibinden ayrılmıyor. aslında önerme subjektif olarak doğrudur. sen o çirkin kızın yanından ayrılırsan bir daha kim bakcak sana şu fani dünyada. sen çirkin o çirkin. dolayısıyla çirkinlerin söylediği bir laftır.

kızlarımız çok güzeldir. en azından bana öyleleri denk geliyor.
zulu kabilesini görmemiş bireyin uydurmasıdır. sen bi inkaylan efenim bir lapon lan * karşılaşmadıysan böyle düşünürsün tabi.
yalnız şu durumu da inkar etmemeli. o da güzellik ve kendini beğenmişlik arasındaki orantısızlıktır. dünya izerindeki milletlerde çok daha güzel olup da, çok daha alçak gönüllü hanımlar mevcuttur. bunların arasında maalesef ki, türk kadını yoktur. kızı da olabilir...
"Türk kızları çok çirkin" diyen adamın oluşum süreci;

-Hande çıkalım mı?
+Hayır.
-Ekin çıkalım mı?
+Olmaz.
-Selin çıkalım mı?
+Kalsın.
çinli kızları görmemiş kişi söylemi.