bugün

maalesef doğru. milli duygusu sıfır, türklük bilincine sahip olmayan bir halk olduğumuza inanamıyorum. millet zaten bu milliyetsizliğinin bedelini ödüyor.

azerbaycan türkiye'den kat be kat daha türkçü mesela. adamlar ruslara ve fransızlara rağmen karabağ savaşı'nı türkçülükle kazandı. artık titreyip kendimize dönmemiz gerekiyor.

ülkedeki kürt kökenli vatandaşlar da ırkçılık yapıp türk kelimesinden bile nefret ettikleri için türkler türk olduklarını söyleyemez hale geldi. yeter! bu coğrafyada devlet kurma hevesine düşerseniz ilk yok olan siz olursunuz. o yüzden türk kimliğinde birleşmek şart.
cumhuriyetin altını var gücünüzle deşer boşaltır, utanmadan bayramları bile yasaklarsanız olacağı budur.
tam da bu nedenle burnu boktan çıkmayan türkiye halkıdır. ülkede etnik kökeni farklı olanların önemli bir kısmı türk düşmanı olduğu için başımız dertten kurtulmuyor.
olm bu hdp seçmeninin devlet kurma sevdası kadar aptalca bir şey yok. türk kimliğini benimseyip adam gibi bu ülkeyi sevip yaşasalar kimse bir şey demez zaten. pkk borazanlığı yapan andavallılara söylüyorum.

erbil ve süleymaniye'de sözde özerk devletiniz var. devlet bile değil aslında, yönetim. köpek bağlasan durmayacak bir vaziyette. peşmerge zaten ilkel ve barbar. bu kadar kürdistan sevdalısıysanız gidin o kurulan ülkeye taşının.

ama yoook, türkiye dururken kim siker orayı? değil mi? o kadar ikiyüzlü ve alçaksınız ki. ülkesini ve devletini seven, türk milliyetçisi kürt vatandaşlarla kimsenin bir derdi yok. bizim derdimiz sizinle. türk askerine destek veren köy korucusu kürt kökenli vatandaşlarımız var ya, onlar işte bu ülkenin gururu. siz onların sıçtığı bok bile olamazsınız!
aklını başına toplamaya başlamış halktır. sığınmacıları istemediğini haykırmaya başlayan halktır. eninde sonunda türk milleti uyanacak. uyanmak zorunda.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar