bugün

(bkz: cevriye başsoy)
yarim saat asansor bekledikten sonra bina kapisinin acilmasi ve bir ailenin iceriye girmesi sonucu asansor sirasini o aileye vermek zorunda kalirsin ve bir yarim saat daha asansor beklersin ya iste o an dunyanin en gicik insanlaridir o aile.
maymundan geldik diyenler.
32.msn de konuşurken yazılarının sonuna '':D'' koymayan insandır.
Ben sizi neden hiç sevmiyorum diyen öğretmendir.(biz sana bayılıyorduk)
arkadaşının kağıt yemesi sonucu boğulma tehlikesi geçirdiğini görmeyen arkadaşlarını suçlu ilan edip "gerizekalılar" diye sınıfı azarlayan öğretmendir.
dünyanın en gıcık insanı, staj bitimine doğru stajyere "yaz sonuna kadar buradasın, bir yere gitmek yok." diyen iş sahibidir. zaten zor ve bir o kadar gıcık olan staj dönemi tam bitmek üzereyken ve güzel tatil planları yaparken, gelip sizden böyle bir şey isterler. stajyer ne diyeceğini bilemez, kem küm eder, yan çizmeye çalışır. ancak iş veren o kadar kararlıdır ki, ezilir kalırsınız.
(bkz: fenerbahçeli lugano)
aldatan ve hala pişkinlik yapan eski sevgili.
yedi ceddine kadar küfür ettirir adama.
(bkz: kara hilal)
soru sorulduğunda cevap veremeyen değil, vermeyen insan tiplemesidir.
su yemekteyiz programinda tatli olarak muz kizartmasi yapan kadindir. hatirlayan bilir.
(bkz: bu benim la)
(bkz: kara murat benim)
kişilere göre değişen insandır.bu kişinin dünyanın en gıcık insanı olma gibi bir lüksü bulunmamaktadır.
ölüm haberini arama zahmetinde bile bulunmayıp (ki ölüm haberinin arayıp söylenmesi bile sakıncalıdır)bilmem ne akraban öldü diyen kişidir. böyle bir insana artık gıcık mı dersiniz,patavatsız mı,düşüncesiz mi ,salak mı... ne derseniz deyin hakediyor!
acil durumlarda sms atılmak üzere telefonu alınan ve telefonunun iletim raporları kapalı olan kişidir. bi anlıkta olsa dünyanın en gıcık insanı sıfatını yakıştırdığımız kişidir.
sözlükte, kendi takımıyla alakası olmayan maçta, ezeli rakibi aleyhine/ezeli rakibinin o maçtaki rakibinin lehine entryler girer.
+ aaa merhaba otepçim nabersin? (yanaktan öp)
- ...
+ ...? ben de iyiyim sağol...
- sormadım ki.
+ üff. ya ne diycem sende geçen dersin notları var mı?
- var.
+ ...
- ne?
+ vermiycen mi?
- yoo?
+ niye ya?
- zorunda mıyım?
+ hayır ama arkadaşım diil misin sonuçta?
- sen beni arkadaşın olarak mı görüyorsun?
+ evet?
- işte insan doğası böyle bişey. her duygu paylaşılmayabiliyor...
+ ne demek şimdi bu?
- sosyoloji sınavından 90 almak istiyor musun?
+ evet?
- o zaman deminki cevabım üstüne düşün biraz.
+ ...
%47 ile gelip karış karış vatan satan şahıstır. **
----
sevgi seli:
aman da sahiden eksilermiş, hanimiş de hanimiş, kıyamam ben sana...
(bkz: herkese zekasına göre davranmak)
koyu fenerbahçelidir. dünyanın heryerinde bilinen bir klüp olduklarını iddaa ettiklerinden dolayı dünyanın en gıcık insanlarıdırlar. böyle bi iddiaları olmasaydı türkiye'nin en gıcık insanı olacaklardı.
Gıcıklık eşittir sinirlenmek dersek, dünyanın en gıcık insanı
(bkz: Abdullah Öcalan)
Bence gıcıklık az, en sinir olunan bir (bkz: orospu çocuğu)
bu şeydir şey. hani böyle bişeyler yazar yazar, yazdıktan sonra bakalım bakalım benim yazdıklarımı beğenmiş olmaları lazım bir bakayım bakayım beni bir göreyim der. bir bakar ki hep iyyyy, igrence layık görülmüştür yazdığı. düşünür, taşınır. yazdığını tekrar okur. aslında yanlış olan hiçbirşey yoktur ona göre. sonrada böyle böyle kimsenin onun yazdıklarını okumadığını, üstüne üstlük okunsa bile okuyanların onu anlamadığını düşünür. heh anladın demi? dünyanın en gıcık insanı budur işte!
(bkz: orospu çocuğudur)
zall'ın etnrylerini gün gün takib eder ve alarmlı bir saat eşliğinde 30 saniyede bir entrylerini eksiler.