yarın tüm dünya yok olacak olsa ilk olarak yapacağını soran sorudur.

Sanırım yüksek bi yere çıkar tüm kaosu izlerdim.
Zaten az vakit kalmış fuckbuddy mi doyumsuz silkerdim.
Bu kadar büyük şeyi nasıl yok edebiliyorlar ki !
tövbe ederdim, oh tertemiz gittim, ne güzel.
saatleri geri alır alır eğlenirdim.-düz adam.
Sevdiklerimin yanına koşardım.
Düşünülesi bi soru..ayrıca saçma bi soru..yarın dünya yok olcak ve ilk ne yapcaz öyle mi..bu nasıl sorudur olum böyle. ilk ne yapabiliriz ki anlamadım ben he.. sonucta dünyanın yok olcağnı şimdi öğrendim daha doğrusu yarın yok olcağnı. yarın yok olcaksa ilk yapacağım o şeyi ben ne zaman yapcam..kafamda deli sorular :o
durumdan habersiz olan insanlığın tepkisini görmek için sözlükte (bkz: dünya yarın yok olsaydı ilk ne yapardınız) diye başlık açar, dünyanın son saatlerinde yazılan yorumları okurdum.
görsel
gider büyük bi banka soyar çaldığım parayı ihtiyaç sahibi yetim, dul, yaşlı ve hasta kimselerin kapısına bırakır soluğu sevdigimin kapı önünde alır yuksek sesle getirin ulan benim kurabiyemi diye bagirirdim sevgilim aşağı indiğinde sarılıp alnından öper helallik ister ordan taksiyle soluğu annemin dizinin dibinde alırdım sonuçta 23 yıl kadın bana bakmış, cefami çekmiş onun yani başında ölmek isterdim..
Dua ederdim. Camiler zaten ful çeker.
kimi alkol tüketecekken kimi allaha yönelecektir.

Bense selahattin demirtaş'la öbür dünyada nasıl bir yapılanmaya gideceğiz bunu görüşmeye koşacağım.
skydiving veya wingsuit yapmak isterdim.şunu yapmadan ölmek istemiyorum yapınca da adrenalinden ölürdüm zaten.*
hiç istifimi bozmazdım herhalde, uğraşmazdım.
erik yemezdim, bir kilo tuzlu erik yerdim.
(bkz: anneyi babayı dövmek)
Uyurdum. Coh yorgunum la.
herkesten helallik isterdim.
Secde....
Gidip triliçe yerdim. Kaliteli bir puro alıp moda çay bahçesinde denize karşı içerdim.
Ne yapsam diye düşünürken günü bitirirdim.
hiç takmazdım . sanki benim dünyam yıkılıyor . mal allah ın kul allah ın . dünya onun dünyası yıkarsa yıkar . bana ne .
bugün ne yapacağım diye düşünmekten, hiçbir şey yapamazdım herhalde..
yemek, kredi, sex, kumar, cinayet, sex, bungee jumping, paraşüt, sex.

hepsi 1 gün için yeterli şeyler.
(bkz: tüm pringles lar benim)