bugün

çin'deki zeka seviyesini türk popülasyonu artırıyor diyelim, amerika'daki zeka seviyesini artıran ne amına koyim diyerek yanlış olduğunu belirttiğim haritadır.

sırf benim sayemde yemyeşil olması lazımdı türkiyenin.

yalan o yalan.
daha büyüğü istenen haritadır.
turkıye ortalamasını manıdar kesım dusurmektedır.
dış mihraklardır algı operasyonudur efendim!
"benimkini ölçmediler" diyerek yalanlayabileceğim haritadır.
Nations and intelligence adıyla yürütülen çalışmalardan bir diğeri. bu çalışmaların birkaçı göz önüne alınıp ortak yorum yapıldığında asya ve avrupa milletlerinin -asya da bir iki fire olmasına rağmen- afrika, melezleşmiş yığınlardan mürekkep latin amerika ve ortadoğu milletlerine zeka konusunda farkı koyduğunu gözlemleriz. özellikle moğolların ulusal iq ortalamasını 95'ten aşağı gösteren bir çalışma görmedim ben şu ana kadar.

bir başkası;

görsel

ayrıca avrupa'da son zamanlarda artan beyin göçü gereksinimin nedenini de ırksal melezleşme olduğunu iddia eden tezler vardır.
(bkz: seninki kaç santim)
türkiye'nin ilk 200'e giremeyeceğini düşündüğüm haritadır. en basit ispatı;

(bkz: ak parti iktidarı)
amerikada mı yaşıyormuş 100 iq civarı? yok artık. hani dünyanın en gerizekalı ülkesi amerikaydı?

(bkz: doktor bu ne)
siktir lan oradan dediğim harita. Amerika'ya, ingiltere'ye giden herkes bu milletlerin çok aptal olduğunu söylüyor. yanlış anlaşılmasın burada anlatılmak istenen sıradan halk yoksa amerika ve ingiltere'yi yöneten insanlar çok zeki...kısacası genelde böyle bir durumun ortaya çıkması mümkün değil.
buram buram ırkçılık kokan haritadır.
he amk he, siz zekisiniz zenci afrikalılar idiot.
bu haritalara inanmak ayrı bir iq düşüklüğü ister.

afrikaya gittim, aptal dediğiniz insanlar on tane beyazı tek başlarına öper.

ha iyi niyetli olmayı, şeytan olmamayı aptallık sayanlar için doğru olabilir.

genellemenize, ego mastürbasyonunuza sokayım.
haritaya gerek yok şu videodan anlaşılabilecek hede.
http://www.youtube.com/watch?v=r-PRJ6og4n0
bizim ortalamayı acaba (bkz: orantisiz zeka) mı düşürüyor diye düşündüren haritadır.