bugün

Safiye ye bayılıyorum yaa. Utanmadan sıkılmadan yemek yiyisi var bir de benim onu yiyesim var.

Faik e nasıl da yelek aldı ama. Helal.
Bülent ersoy en harbileri.
Adam gibi kadın.
Kadının dibi dibi.
ne yazık ki türkiyede yapılan nerdeyse her program saçma ve izlenmeye değmeyecek türden;ne eğlenceli ne eğitici-öğretici ne de başka bir şey. bu program en azından eğlenceli. o dört kişinin de bambaşka karakterler olması programı eğlenceli kılıyor bana kalırsa. herşeyin bir kurgu olması banal bir durum tabii.
bülent ersoy, safiye soyman, banu alkan üçlüsü ile burcu esmersoy'un belli bir kurguya dayanan güney asya maceralarının yer aldığı komedi programı. yalnız burcu esmersoy, sıska ve genç olduğu için yaşı 50'nin üstünde ve kilolu olan üçlünün yanında sırıtıyor. bunlarla karşılaşan hintliler önceden pek bilmedikleri türkiye türkleri'ni bunlar gibi tuhaf sanıyorlardır herhalde. gerçi safiye'nın kocası faik hepsinden tuhaf. herif hintlilerle tarzanca karışımı ingilizce konuşuyordu.
edit: burcu 40 yaşında ama diğerlerine göre genç sayılır.
O değilde Bülent Ersoy ne giymişti öyle korktum lan. Tırnaklar iki metre şapka piknik şemsiyesi gibi elbise kaçan kızların pencereden sarkittiklari perde kadar uzun tülden. Aman tonrem.
Varlığından haberdar olduğum ve denk gelmemek için televizyonu açmadığım program.
ilk bölümleri kurgu da olsa gayet komikti, artık kurgunun bkunu çıkartmışsınız. Bu kadar yapmacık, üstelik aptalca yapılan kurgulara gerek var mıydı? Üzdünüz.
Fazla izlemeyin. Mümkünse hiç izlemeyin akıl sağlığınızı kötü etkileyebilir.
iğrenç bir program.

buram buram cehalet ve varoşluk kokusu geliyor her denk geldiğimde.
ne memeymiş arkadaş..

görsel
rüyada görülse hayra yorulmayacak olan güzellerdir.
Keşke yeni bölümleri falan olsa, iyi bir yapımdı.