bugün

show tv'de yeni başlayacak program. banu alkan bülent ersoy dünyayı gezecekler galiba. eyvah. evet.
yeni dejenerasyon.
Show tv de başlayacak olan Ülkemizi dünyaya rezil edecek bir program.

Ayrıca Bizlere banu alkan`ın ne kadar azgın bir kadın olduğunu göstermiş programdır.

(bkz: banu alkan azgınlığı)
Burcu seni yerler orda kizim napiyosun sen.
tehlikenin farkındayız sanırım.
Viral olarak reklamı çokça yapılmış program.
biri gene bu küflü sözlük karılarına sesleniyor sandım gömmeye geldimdi gidiyorum iyi akşamlar.
Bir cisim yaklaşıyor. Suphanallah.
Full kurgu olan program. Yok bulent ersoyu yilan sokmus da yok cantasini maymun calmis da falan filan. Bu kadar belli etmeseydiniz bari.
Hint fakirlerinin yeryüzünde şükretmesini sağlayacak tek program.
gülmekten karnımı ağrıtmış programdır.
Show tv'de dünya güzellerim diye bir program var. A dan Z ye emeği geçen herkesin ta amk. izleyenin ayrı, izletenin ayrı amk.
tv israfı.
Ekip efsane. Bülent abla o tırnaklar nedir öyle be ? Ayrıca programın dili resmice.

Bülent: Hanımefendi siz sadece gösterissiniz.
Banu: şizofrenik durum var.

Ayrıca burcu Esmersoy çok tatlı gajı be.
Ironiye bak amk. Programın Adı dünya güzellerim, başrolde Bülent Ersoy, Safiye ve Banu Alkan var.

Burcu'ya bindirmisler tüm yükü yazık kıza.
yeni kokana programı.

herkeste izliyor yalnız ha. dikkatlerden kaçmadı.
(bkz: An idiot abroad)
Yok bulenti ablayi yilan sokar, bulent ablanin cantasini maymun alip kacar.biz de yedik. Garibim hintliler bu ucube de ne diye bulent ablanin etrafini cevirip bakarlar.
dün başlamış sanırım az önce facede izlediğim bülent ersoy'un safiye soyman'a sen portakal mısın demesi üzerine şimdi izlemeye başladım bakalım beyin ne kadar sonra eror verecek.
nasıl reyting kasarım diye düşünülmüş ve bu program ortaya çıkmış. hatun kişilerin tamamıyla tartışarak program yürütme çabaları. Çöp.
Kurgu olduğu o kadar belli ki izlerken boş boş bakıyorum.

(bkz: cringe)
kurgu elbette ama bu kadroya çok normal bile kalmış. 10 dk izledim ve bülent ersoy u sevmeye başladım yalnız kadın zeki valla.*
banu alkan tam bir attention whore
safiye safinaz
burcu esmersoy aralarında en normali.
Tam stres atmalik hiçbir amacı olmayan troll program.
Bülent ersoyun, banu alkanın ve safiye soymın kezbanlıkta bir numara olduğunu göze sokan program. Ya sen diva olarak adlandırılıyorsun, herkes söz konusu sen olunca düğme ilikliyor bu halin ne?

Burcu esmersoy asilliğiyle göz kamaştırıyor resmen... Hiçbiriyle muhatap olmadı izlediğim 1 saatlik dilimde.
O kadar troll bi program ki, kendimi ne kadar zorlasam da eleştiremiyorum.. Hele Banu Alkan, trollükten ölecek kadın. Muhteşem.