bugün

umarım bu gece de yaşanmaz.
Tam bir skandaldı.
yine mi yaşandı bu olay.

artık yaşanmaması dileğiyle.
hala mı bu geyik? biraz geliştirin artık kendinizi yahu
moderasyon uyuyordu yine. ayib ayib. sozlugu bitirdiniz.
Hatırlatmayın ya lütfen.
Utanç dolu geceydi. Yine başkaları yerine utandık şükür.
Nasıl bu kadar arlanmaz, utanmaz ve terbiyesiz olabiliyorlar? Anası babası yok mu bunların? Onlara bakınca yüzleri hiç mi kızarmıyor? Tiksiniyorum hepinizden.

Üstelik bunlar günün birinde anne-baba olacaklar da evlat yetiştirecekler. Peh.
yine kim kime neresini gösterdi amk

ulan sözlük değil bildiğiniz breazzers..
Unutulmaz bir olaydı. Neyse ki yönetim hemen elini attı. Bu travma birçok sözlük yazarının genlerine işleyecek ve nesiller boyu aktarılacak. Ve bunu yapanlar bu kadar insanın hakkını gasp etmiş oluyorlar. Canınız cehenneme.
Yetkili değil misin? Gerekeni yap. Bunlara karşı bir şey yapmayacaksan neden yetkili oldun eyyy essy!
ortada dönen videodan söz etmek dahi istemiyorum allahdan linkini aldım.
sözlük ahalisini şoke etmiştir.
gece gündüz demeden terbiyesizlik yaşanan bir platformda neyden bahsedildiği anlaşılamayan olaydır.

sadece dün gece nazarında bile 15-20 tane terbiyesizlik sayılabilir. bu hangisi?
kahraman halisdemir nickli tipin gaflete düştüğü olay. Cinsel cinsel şeyler değil.
vay amk yım. çok ayıp etmişler.
Ağzının tavanına huniyle, kısmından sonrasını okumadım. Sanırım israfa karşıyız.
bir daha olursa böyle birşey olursa yazmam. giderim bak arkama bakmam.
Allahtan çoluk-çocuk uyuyordu da kimse görmedi. Evet.
sözlüğü bırakma konusunu düşündüren olaydır. tekrarlanmaması gerekiyor.
Ne güzel terbiyesizlik izliyorduk ahlak bekçilerinden biri ihbar edip hevesimizin içine etti. Neyse başka bir gecede yine görüşürüz. *
Kazangay götünü çekip attı hemen sildiler ama.
Hahaytt sonunda bir olayı kaçırmadım ve biliyorum. Tavuk gibi erkenden uyuyanlar kıvransın dursun .
Kacırdıgım olaydır olayı merak edısım dogrudur acıklayan olabılır mı.
hepsini silmiş moderasyon bok varmış gibi.
Yine mi? Ya bu kaçıncı ama yaa? Sikecem artık yapacağınız işi ama!