bugün

esnaftır.

şu park yeri sıkıntısında, dükkanının önüne çöp bidonu, kasa, el arabası ve dahi lastik gibi şeyleri koyup park alanınlarını işgal ederek insanı dinden imandan çıkaran orospu çocuğudur. belediye de bunlara ceza falan kesmez tabi.

götüne koduumun belediyesi de oy derdinde, hizmet neyine amk.
Yol kenarı o kişiye ait değildir. Koyduğu park yapılmaz tabelası dahil olmak üzere yasaktır. Yapmamalıdır.
Ağır orospu çocuğudur.

Zeynep Kamil hastanesi çocuk polikliniklerinin önündeki eczanenin sahibi de bu orospu çocuklarına dahildir. Bir kız günü engelli kardeşimi kontrole getirdim. Heryer kar. Lastiklere zincir takmamışım. Hastaneye geldim yavaş yavaş. Hastanenin önündeki tek boş park yeri o eczanenin önü. Girdim park ettim arabayı. Herif çıktı bağırmaya başladı.
Abicim engelli çocuğumuz var beş Dakka sürmeyecek kontrole geldik doktor bekliyor biraz duruversin diye rica ettim. Herif bağırıp çağırmaya başladı. Dükkanın önünü kapatıyorsun git başka yere parket diye bağırdı. Babam kardeşimi kucakladı aldı girdi hastaneye. Bende sinirle arabayı soktum ara bi sokağa. Boş yer ararken yokuş aşağı bi yola girdim. Amk buzmuş orası da. Kaya kaya indim aşağıya. Fren falan hak getire. Aşağı inerken solda hafif rampa bi sokak gördüm. Çevirip girdim oraya. Rampada durdu araba yoksa aşağıda kesin bi yere patlardım. O sokağa girip durunca iki saat zincir takmaya uğraştım. Çünkü o sokak da lar kaplıydı. Gıdım ilerlemiyor araba. Eldivenim de yok. Ellerim buz kesti yarım yamalak taktım zincirleri. Babam arıyor nerde kaldın diye. Alt tarafı beş dakikalık iş için iki saat oyalandık o anası sikilmiş yüzünden. Amına kodumunun yolunu da kaldırımını da bu amcığa tahsis etmişler sanki amk.

Aklıma geldikçe o orospu evladına sövüyorum. Halden anlamayan, ufak ve basit iyiliklerden kaçan insanlara her daim "Allah sana beterini versin" diye beddua etmekten kendimi alamıyorum.