bugün

görsel
vücudumun her santimetrkaresine yaptırmak istediğim makine vuruşu. lakin hiç dövmem yok yapanım da.
(bkz: yalnızlığı tek cümleyle açıklamak)
insan vücudunda mühür. Evet.
Aids hastalığı kapabilinecek eylem .
görsel

bu hangi seviye.
Tatlı bir kedicik ya da yapraklari ucusan bir papatya yapmayı düşünüyorum koprucuk kemigime.
Yapan yapsın ama bana hiç hoş gelmiyor neden doğal vucudu haritaya cevireyim ki.
dövme felek dövme dövme tenime benim.
kimsenin bilmediği ve kimsenin göremediği bir yerde benim için çok anlamlı olanına sahibim.

yaptırdığıma hiç pişman değilim.

t: vücut boyama işlemidir.
tamam dövmem şeklinde cevap verilebilecek soru açık ve net.
Kan ve damar dövmesi yaptıracam.

Sonra hop gop.
kadın erkek fark etmez insanın doğasında herşeyden belli bir süreç sonunda sıkılma varken yaptırması cesaret gerektiren ,
kendi görmeyeceği kısımlara yaptırması da ayrı bir konu olan , kimine göre karizmatik duran , yapımı da sildirmeside zor olan sanat .
Vücuda kazınarak yapılan,verdiği acı hissiyatı kişiden kişiye değişen çeşitli resim ve semboller bütünüdür.Ve hasret bitti,büyük gün geldi.piercingten sonra ilk dövmemi bugün yaptıracağım.bakalım nasıl olacak heyecanla bekliyorum.
görsel
Çok param olsa daha fazla yaptırmak isterim, var mı finansal köle olmak isteyen?
kız arkadaşımın çizim yeteneği çok iyi, ona dövme yaparak para kazanacağı tavsiyesinde bulunmuştum. benimde resim yeteneğim iyi olsa bende yapardım dövme. ama kesinlikle kendi vücuduma yapmam nedense...
Deriye yazılan yazı, çizilen resim. Konya’da tavsiye edebileceğiniz bir salon varsa benimle paylaşmanızı rica ediyorum.
kadınları şuh gösteren bir detaydır.
Bir suru sahip oldugum deri boyama sanati.
kadınlarda hafif meşreplik göstergesi olarak algılanan şey.
Görüntüsü hoş ama kendi vücuduma yaptırmayacağım bişey. Hiç unutmam resim öğretmenimiz ben kendi eserimin üstüne çizik atılmasını istemem atanı cezalandırırım demişti fazla anlamlı.
Acayip seksi bulduğum bir aksesuardır. Her yeri dövme olan beyler eqlesin.
insanın kendisine anlam ifade eden bir şeyi vücuduna kazıması çok kadim, çok güzel geliyor oldum olası. bu yönüyle sembolü, manası olan dövmeler bir insanın sahip olabileceği en kıymetli şeylerden. ben de on senedir yaptıracağım deyip deyip nihayet yaptırdım. çok mesudum.
görsel
görsel