bugün

(bkz: dördüncü nesil yazarlar rahatsız)
(bkz: beşinci nesil çaylaklar tedirgin)
dördüncü nesil olmayan yazarın dördüncü nesille ilgili düşüncesidir. bir dördüncü nesil olarak bunu öğrenince çok şaşırdım lan. ne güzel mutlu mesut yaşadığımızı zannetmiştim. meğer bize sinir olunuyormuş. neden ki?*
sözlüğümüz 4. nesillerinin 5. nesillerin geleceği günü sırf gönül rahatlığıyla ezebilmek için iple çektikleri düşünülürse, 5. nesillere karşı sempati duyma sebebi. *
(bkz: düşmanımın düşmanı benim dostumdur)
yakın bir zamanda 'beşinci nesil yazarlara sinir olma' sonucu ortadan kalkacak durumdur.
(bkz: dördüncü nesil yazarları çok seviyoruz)
biz hiç diğer nesillere sinir oluyor muyuz dedirten hede. bütün nesiller kardeştir. *
ücüncü nesil yazar olaraktan anlam veremedigim davranıs. Ha 3 ha 4 bi nesil icin birbirimizi mi kırcaz.
30.12.2005 tarihinde ilk entari girişi yapılmış bir sözlükte nesil ayrımı yapan bünyenin egosunu tatmin etmesinden başka bir şey değildir. zira ortada heveslerinin yüksek olmasından ötürü en çok 4. nesil yazarlar mevcut olduğundan bu neslin iyisi de kötüsü de göze batacaktır. burda 4. nesil çorçocuk dolu gibisinden genellemeler yersizdir. mesela 2. nesilde 2 yaş küçüğüm var benim. velhasıl 4. nesil için iyilerin kalıcı yazarlar olmasını temenni etmekten başka yaratılan polemiklerin sözlüğe hiç bi faydası dokunmayacağı gibi bu polemikler resmen sözlükte kirliliğe neden olacaktır.
dördüncü nesil yazarları bir kaşık suda boğma isteği doğuran hissiyat.
(bkz: dördüncü nesil yazara aşık olmak)*
dördüncü neslin zeki, bir o kadar da çevik ve ahlaklı olmasına müteakiben hasetinden çatır çatır çatlamaktır.
(bkz: bir kere o eli indir)
(bkz: polemiğe girmem yazarım)
her büyük sevgi nefretle başlar.
başlık sahibinin gelen tepkilemeler(!) üzerine tırsıp entrysini sildiği hede..
dördüncü nesil yazarların pek de umursamadığı durumdur.
(bkz: sanal alemde dayılık)
4. nesil elemeleri diğer nesillere göre zor olmuş, yeni nesil eskiye oranla daha başarılı kişileri beraberinde getirmiştir. bu sebeple zekayla ezemediği kişiyi kıdemle ezmeye çalışan üst nesilin sinir olması gayet olağandır. 4. nesilin altta kalmayacağı aşikardır. *
4, yaziyla dort, cince de shi seklinde yazilir, ve okunusu da yine cince de olum sozcugunun okunusuna cok yakindir. dolayisiyla eski cin imparatorlugu'ndan kaynaklanan bir durum olup, genelde olumden korkan yazarlar icin gecerlidir.
dördüncü nesil yazara sınır olanlar üçüncü nesil yazarlardır. hemen sınırda, kapı komşusu, kardeş ülke, müttefik. bu iki nesil arasında pasaportsuz vizesiz giriş çıkış yapılabilir.
(bkz: akıl nesilde değil bastadır)
aralarından bazıları ayrılmak suretiyle ötesinden nefret etmek olabilir ya da bazılarını alırsın, onlardan nefret edersin. sebeplerin mantıklıdır ya da değildir ne önemi var ki?
burası askeriye değildir ki devrecilik yapılsın.
(bkz: aslanın kediye boğdurulması)
sözlüğün gettosunda, varoşunda dördüncü nesil yazar olmaktan kaynaklanır.

(bkz: devlet bize yardım etsin)
(bkz: nerede bu devlet)
(bkz: 4 nesil uyuma nesline sahip çık)
(bkz: hepimiz dördüncü nesiliz)

herkes birinci nesil değil ne yapalım, affedin yaptık bir eşeklik, üye olamadık hemen uludağ sözlüğe, kala kala 4. nesile kaldık.