bugün

"33rd degree freemason Manly P Hall admitted that throughout history magicians had sold their souls to the devil and in return they received special powers during their short times on earth. In his book, Mr Hall said, “by means of the secret processes of ceremonial magic it is possible to contact these invisible creatures and gain their help in some human undertaking”. “It is possible to make contracts with spirits whereby the magician becomes for a stipulated time the master of an elemental being"
Bi sihirbaz Discovery channel de gördüm.
cok ama cok iyi bir show adamidir. lan yazilanlara baktim da hala gercek sanan insanlar olup hayati sorguladim. gercekten iyidir. kisiligi de guzeldir. hava atacak yaslari coktan gectik o yuzden soyluyorum. muhabbetim olan biridir. hayat bir show amk iste.
amazon un kullandığı nosql veritabanı sistemi.
yaptıklarına akıl sır erdiremediğim, yaptıklarında en ufak açık bile vermeyen ilizyonist. Havada yürüyor, akıntısı bol bir kanalda yürüyor, karada zaten yürüyor, kredi kartlarındaki ismi değiştirip şifresini buluyor. Ama nasıl yapıyor akıl sır erdiremiyorum. izlemenizi de kesinlikle tavsiye ederim.
kapı gibi samuel jackson'un ağzını 10 saniyede, bir karış açık bırakan eleman. en güzel gösterilerinden bir tanesi de cape town'da boş kovadan balık çıkardığı bölümdür.

(bkz: steve frayne)
(bkz: dynamo magician impossible)
kurmaca imiş hep, hadi canım, o kağıtlar kelebek olup uçmuyor muymuş yani, su üstünde yürümemiş mi yani tüh ya...

David geldiğinde de aynısını yapmıştık, ağbi var bir hilesi ya, hadi canım ben mesela David eyfeli gerçekten yok etti sanıyordum.

abi yediriyor işte, en başarılı illüzyonistlerden biridir, belki de alanında tektir. ikincisi var mı bilmem.

memleketimizde görmek isteriz, budur acundan isteğim.
yeter doyduk amk boyle seylere dedirtmistir. yeni biseyler uretemiyorlar bu camiada da dolayisiyla ilginc gelen bisey yok seyirciler sahte tepkiler bile siradan..
yok olmamis.
kamera hilesi kullanan bir zat, internette, sağ da, sol da cep telefonuyla ya da başka bir şeyle çekilmiş kayıtları bulunmaz, oynayanların hepsi oyuncudur. kurmaca yani.
mükemmel gösterilere imza atıyor. videolarına yavaş çekim bakınca bazı numaraları gözüküyor. benim çok sevdiğim bir adam ama kendisine taktım. bazı numaralarının hilesini öğrendim. bazıları tabi ki kurgu. londra'da otobüse tutunarak gitmesinin hilesi de çok basit.
kesin ip var amk.
yaptığı ilizyonlarla bir çok insanı etkileyen ama kapitalizme yenilerek başka bir programla yaptığı ilizyonların perde arkasını açıklayıp hem giderken hem gelirken parayı vurmuş ingiliz bir arkadaş. ama sunumu takdire şayandır.
turkiyede olsa bu yaptiklariyla en azindan mehdi ilan edilirdi.
Bazen öyle şeyler yapıyor ki kurgu var, her şey yalan, sıradan halk paralı oyuncular, montaj bunlar diyesi geliyor insanın.
Psikopat bir elamandır. Hiç göz yanıltması yapmıyor. 3 harfli var bu adamda.
emin değilim ama londra'da suyun üstünde yürürken sahil güvenlik tarafından gözaltına alınan elemandır. *
bu işte bir bokluk var diye izleyeceğiniz programdır. 3-4 kamerayla bütün dünyayı gezer, türkiye'ye gelse hassiktir tepkisi alabilecek sihirbaz.
yaptığı ilizyonlarla bir çok insanı etkileyen ama kapitalizme yenilerek başka bir programla yaptığı ilizyonların perde arkasını açıklayıp hem giderken hem gelirken parayı vurmuş ingiliz bir arkadaş. ama sunumu takdire şayandır.
en bi güzelinden festivaldir efendim. metal gruplarının envaisini bulabileceğiniz çadırlı kızlı erkekli alkollü cıgaralı festival.
inanılmazdır gerçekten onu açıklayan kelime bu inanmıyorsun harbiden ama olabilitesini düşündürüyor adam çok iyi gösteri yapıyor izlemeyenler izlemeli.
kesin ip var amına koyim
discovery channel'da az önce cep telefonuyla yaptığı numarayı gördükten sonra eşofmanımı ve sandaletlerimi giyip dışarıya çıktım yürürken düşündüm ve eğer adice bir montaj hilesi falan yoksa adamın büyücü olduğuna karar verdim *
(bkz: crimson dynamo)
(bkz: kesin ip var amınakoyim)
yaptığı şovlarının bazıları basittir. criss angel ile kıyaslama bile yapılamaz. ingiliz olan bu sihirbazın en beğendiğim şovu denizin üstünde yürümesidir.
güncel Önemli Başlıklar