bugün

şok şok şok diye giriş yapan bir banka reklamı. genellikle ligtv izlerken maç öncesinde denk geliyor.
Var mı nazo gibisi daha iyisi meyvenin kendisi.

(bkz: eski sevgilinin adının Nazlı olması)
Bilimum turkcell reklamları.
fanta reklamları.
banka reklamlarının tümü.hani o biz hep yanınızdayız ananızız babanızız algısı varya. sanırsın hayır kurumu.
kimse yazmamış bilimum tiktok reklamları .
hülya ve seda' nın yaptığı reklamlar. küfür ettirmese de satılmaması için bir gerekçedir bu kişilerin iticiliği.
Tabiki febrez . Her zman kufrediyorum. Yahu önce berbat copleri topluyor burnunun dibine koyuyor nasıl koyuyor diyo kötü diyo sonrada kaldırıyor febrez sıkıyor şimdi nasil yok efendim deniz kenarında çay iciyomus gibi o adamın ağzına ağzına yaş odunla girisesim geliyor.
Şimdi replik meplik bilmem de YouTube da video izlerken yarıda kesilince az küfür etmedik yani anasına avradına.
Yolcu 360, araç kiralamak ne kolaymış.
Su siralar akp reklamlari.
menopoza girmiş kadınların ped reklamları. malum suratlar işte.
beyaz gül bembeyaaz gül.
aaaaaaa...

ananın aaa..
Anı tur anı tuuur Aaah. Diye bir reklam var kıza ayrı bir ayar oldum gözlüklerine de ayrı ayar oldum. Resmen nefretlik bir şey. bombardıman reklam yapıp karşıma çıkarıyorlar. Yaz geldi gene başlarlar.
Yav şu "telefonunuzda davul soloları.." reklamına uyuz oluyorum. Bağırarak giriyor ya bir de cümleye. Te allam.
getir bir mutluluk.
Uğur derin dondurucu...
Bazı reklamların benzeri ve ramazan yılbaşı reklamları genellikle.

Yılbaşı da umurumda değil benim için sadece yarından ibarettir intihar etmez isek tabi.

Nerede 2019...