bugün

Muhtemelen ilk defa böyle bişey yapacaktır zira kezbandan salak saçma bir cevap gelince bir daha aynı hataya düşmez.
bendim. değmeyeceği için dile getirmiyorum gelenleri de geri postalıyorum. saygılar.
Getiremeyenler de mi var?
afedersiniz bayan sevişelim mi?
her zaman için kazanan olacaktır. kaybettiğinde bile galiptir bu yolda mağlup olacaktır. insan olmanın başlıca kurallarından birini benimser. insanlar konuşa konuşa anlaşır.
kötü duyguları bile olsa açıkça dile getirmelidir mi demeyin. kötü duyguları olan sinsidir zaten. açıkça dile getirmek istemez. siz açıkça duygularınızı dile getirin bence.
Bu belki en yürekli erkektir aman yarabbi...
ama şöyle bişey var onlar çabuk kaybedip çabuk üzüntüsünü atlatırlar duygularını kolay dile getirmeyen erkek ise zor kaybeder zor kurtulur acılarından belki pişmanlıklarından....
getirebilmesi, getirmesi gerektiği anlamına gelmemekle birlikte getirmese daha iyi.
kadın gibi olmakla suçlanacaktır. mevcut aptalca erillik ve maalesef maçoluğu bir halt sanan aptal kadınlar yüzünden bu türler elimine olmaya mahkumdur.
kaybeder bende hızlı kaybedenlerden dır kızların aradıkları sözleri çabuk verirler ve kaybederler,peki soyleyemenler onlar çabuk kaybetmezler ama kaybedince daha çok hasar görürler yani duygular bize hep kaybettirir.
bedava olan en güzel şeydir. korkmayın lan bir şey olmuyor, kayıplar tecrübe verir.
al dolaba koy da bozulmasın erkegidir.
Çünkü neden getiremeyeyim?
Heyt be koca yürekli adam.

Erkek gibi erkektir efenim.
Al bunu al al. Nufusuna fln gecir.
Yanlış yoldadır.hislerini sözlerinle değil de davranışlarınla ifade edersen ilerde daha az üzülürsün evlat.
Yakışıklıysa lafını esirgemeyen, içi dışı bir. Çirkinse abaza..
benimdir. yani arkadaşımın birkaç gündür defaatle bana beyan ettiği budur.
benim gibi olmak da istiyormuş üstelik..
Zordur. Çok ender görülürler. Değerini bilin.
insanı kasan mutsuz eden durum duygularını açıkca belli etmeyip saklamaya çalışmaktır aslında. En lanet şey kaybetme korkusudur. Bir kere o korkudan kurtulunca artık özgürleşirsiniz.
Canını yerim ben onun erkeğidir.
Nietzsche ye ayıp eder. inşallah doğru yazdım filozofun adını.
Zaman kaybını, gereksiz evhamları, ikilemleri önleyen akıllı erkektir.
Elbette ki, nezaket sınırları içerisinde, lafı ağzında gevelemeden, , duygularını ya da beklentilerini yalın ve açık bir dille anlatan hem erkek hem kadın, candır. Ve canan olmayı hakedendir.
son zamanlarda evrilmeye başladığım erkektir. bayağıdır böyle olduğumu ve kafamın gittikçe rahata eriştiğini düşünüyorum.
son 4 aydır yaptığım açıkça yaptığım eylem. belki de bu nedenle şişko kızlar hariç sevişmek isteyen yok.
bazen duygularını ifade edebilmek için diline gerek duyan erkektir. bir bakış, bir dokunuş bir davranış ile duygularını ifade etmeye çalışmış ama karşısında ki dangoz anlayamamıştır. dil önemli aga...
güncel Önemli Başlıklar