sık sık kore dizisi izleyen kızlarla karıştırılsa da bu tür ayrı tutulmalıdır. günde yüzlerce sayfa aşk romanı okurlar ve kitaptaki erkeğe aşık olurlar.
böyle tipler cinsellikten bi haber oluyor genelde. kendini böyle abuk şeylerle tatmin edip duruyorlar farkında olmadan.
zevk meselesi ama aşk kitabından da aşk filmlerinden de aşk dizilerinden de nefret ediyorum.
aşk gerçekte güzel, sanalda bayık.
Sonra ask i çiçek böcek günes bulut sanar.
bence çokboştur...iki kelime laf konuşulmaz.
Çakalların iki kelime yapıp çok rahat kandırdığı kızlardır sağlıklı bir ilişki istiyorsanız bakire kız takıntınız varsa uzun bir süre konuşmadan evlenmeyin ...
Wattpad bunlar için tasarlanmıştır adeta. Birgün beyaz atlı prensinin gelip onu kurtaracağını zanneder ama hangi ülkede yaşadığını hatırlaması ve arada bir aynaya bakması gerekir.
Vizyonsuzdur net. Biri üstüne albert camus, reşat nuri falan fırlatsın lütfen.
Pucca falan kasıyorsa bir de ay hiç çekemem.

Yaşasın felsefe okuyan kızlar.
Yaşasın kafka.
Yaşasın nietzsche.
Yaşasın albert camus.

Sahi hepsi öldü ya.
Beklentilerinin büyümesine neden olacak bir eylem yapan kızdır. Kitapta gördüğü şeylerin 1 tanesini bile görmesi çok zordur.
Öğk, aşk kitabı ne arkadaş? Ona özel kitaplar mı var? Bırakın bu bok atmaları.
Aşk ve sevgi anlamındaki eksikliğini ya da yaşamayı istediği romantizmin açığını kapatmaya çalışan kızdır. Bir süre sonra aynı içeriğe aşırı maruz kalmadan dolayı bıkacaktır, diye düşünüyorum.
aşk kitabı dedik ama kitabın türünü tam anlayamadım, salak saçma yazarlar var, hüzünlü bir ponjik falan filan kitaplar bilirsiniz, okumayın okutmayın böyle şeyler, aşk kitabı dediğin aşk ve gurur'dur, masumiyet müzesi'dir.