bugün

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
durex says to kotex: "every month you stop my business for about a week."
kotex: "fuck you! if you make one mistake, i lose my job for a 9 months!"
rakiplerimizin ürünlerini kullanan herkesin babalar günü kutlu olsun diyerek ince görmüştür.
neden durex'i kullanmaları gerektiğini iyi anlatmış olan firma. aferin onlara.

--spoiler--
Uluslararası standartlara göre havayla patlatma testinde bir prezervatifin 18 litre havayı kapsaması gerekmektedir. Bir Durex prezervatifi ise genellikle patlamadan 40 litre hava içerecek kadar şişebilir.

(Ürünlerimizin her biri sadece uluslararası güvenlik kalite standarlarını karşılamakla kalmaz, bu standartların üzerine de çıkar.)

Üretimden alınan örnekler aynı zamanda su ile doldurularak sızma testinden geçer. (Ürünlerimizin güvenilirliğinden emin olmak için her ay yaklaşık 2 milyon su testi gerçekleştiriyoruz.)

Tüm prezervatif çeşitlerimiz ayni zamanda dermatolojik olarak test edilmiştir.

Eğer bir örnek bile testlerden başarıyla geçemezse serideki yaklaşık 432.000 adet prezevatif üretim dışı bırakılır.

Ürün testlerinde sınırları zorlamanın yanı sıra aynı zamanda sürekli olarak araştırma projeleri yürütüyoruz. Ürünlerimizi geliştirmek için yeni yollar araştırıyor ve yeni ürün geliştirmede bizi yönlendirecek gelişen cinsel davranış trendlerini izliyoruz.

Bu da düzenli olarak sağlık bakanlığı, hastaneler, bilim insanları, akademisyenler ve diğer cinsel sağlık uzmanlarından danışmanlık alarak altın değerinde bir bilgi madenine sahip olduğumuz anlamına gelmektedir.

En akılcı düşünceyi arkasına alarak en iyi işlemlerden geçen en iyi ham madde ve en iyi üretim. Durex’in farkı bu.

işte bu yüzden dünyanın dört bir köşesindeki milyonlarca insan her gün Durex’e güveniyor.
--spoiler--

kaynak: * * http://www.durex.com/tr-T...0to%20Choose%20Durex.aspx
kendilerinden ricam bizi doğacak çocuklara karşı koruduğu gibi doğup büyümüş olanlardan da koruması için bir ürün geliştirmesi.
kullandığım en ince ve hissi tavana vurduran ürünleri olan firma (bkz: durex featherlite)
motex love
canı sıkılırsa patlar. fazla sıkmayın, üstüne gitmeyin.
yabancı bir kondom markası. dünyada en bilinen firmalar arasındadır.
iphone icin yaptigi eplikeyşınla sacmalamis markadir.

Sexmomgraf nedir amina koyim?

Hatunu yatircaz yataga, acicaz bu eplikeyşını koycaz hatunun yanina ondan sonrada kadinin rahatca hareket etmesini beklicez.

Ustad, sevgilimiz yoktur lakin butun virajlari biliriz.

Tanimovski: sikime bile takmayacagim marka.
uludağ sözlüğe reklam vererek yazarların fantezi dünyasına katkıda bulunmuş marka.
reklamları wow dedirir.
durex - rakiplerimizin ürünlerini kullananların babalar günü kutlu olsun.
en iyi prezervatif markasıdır. okey sadece reklamı güzel yapar,artık onada el attı durex.
en güzel prezervatiftir. hissetme oranı diğerlerine göre çok daha fazladır. okey falan yalan dolan. kullanmanızı kesinlikle öneririm.
sexmograf adında uygulama yapan markadır.

uygulaması dikkat çekicidir. uygulama için; http://ush.re/fnmp
ürünlerini yıllardır yüzde yüz güvenle kullandığım ve hiç sorun yaşamadığım kaliteli prezervatif şirketidir. diğer markaların aksine kutunun üzerinde yazana güvenebilirsiniz, yani featherlight diyorsa emin olun hissetmeyeceksiniz ama extrasafe diyorsa bu sefer kesin birşey hissetmeyeceksiniz!

fakat son reklam filmini hiç beğenmedim. eski reklamları ne kadar başarılı ise son sexmograf vidyosunda oynayan kızı ve vidyonun geneli çok basit, keyifsiz. bizim performansımız için elinden geleni yapan şirketin kendi performansının düştüğünü görmek istemem.
görsel
görsel
patlayıp, beni haftalarca kaygı içinde bırakan prezervatif markası. daha kalitelisi varsa onu temin etmek gerek diye düşünüyorum.
Justin Bieber hayranlarını dünyaya getirenlerin zamanında yaptıkları dikkatsizlik ya da yanlış seçimler için sorumluluk kabul etmiyoruz.

şeklinde tweet atan kaput markası.
https://twitter.com/Durex...status/330275688621932544
karşılıklı zevk vaadeden condom, cinsel sağlık ürünü.
''justin bieber hayranlarını dünyaya getirenlerin zamanında yaptıkları dikkatsizlik ya da yanlış seçimler için sorumluluk kabul etmiyoruz.''

demişler resmi twitter hesaplarından. sonra silmişler. fakat ekran görüntüsü diye bir şey var neyse ki;

görsel
gülşene teşekkür etmişler yatcaz kalkcaz şarkısı için.
https://mobile.twitter.co...us/309673372462239745?p=v

seks içerikli her şarkıda sevişme oranı artıyorsa iyi ki amerika da yaşamıyoruz aq. Ben bu millet abazan diyorum inanmıyorsunuz.
TURUNCU KUTUDAKiLER MÜTHiŞ DERECE RAHAT VE KESiNLiKLE Bi 15 DAKiKA GECiKTiRiCi. HEMDE iLK POSTADA.
HEM PARTNERi MUTLU EDiYOR HEM SENi.