bugün

(bkz: Dilek öcalan)

(bkz: dunyanın kahri ve dilek öcalan benzerliği)
neyseki ölümde var. günü geldiğinde insan gibi ölmekte lazım.
Bıktım bu tiplerden Silik Yediğim Eski Hesapta yapmıştım Bu kolajı Ben insanların Tipiyle Dalga Geçmem Ama Böyle Tipler Sırf insanı Fakir diye Aşağı Görüyor Hergün başka bir Erkeğin Kucağına Oturup Şerefiyle Namusuyla Para Kazanan Adamların Emeğini Hor Görüyor işte Buna Tahammül edemem Eğer Hakaret ediyorsan hor görüp insanları Kırıyorsan Bu şekilde Eleştirinin En Ağırını Göreceksin ! isterse Aynaya Bakıp Sünepe gibi Ağlasın Profiline girdiğim de Hoşt Varoş Yazısı Gördüğüm Bir insanı Yerin dibine sokmak Hakkımdır ! Saygılı ol eğer saygı Görmek istiyorsan...
birisi bu kız kardeşimizin güzel olmadığını söyledi mi diyeceğim ama bir ben kalmışım galiba.
*
sözlükle instagramı karıştırmış yazar. ha '' fotoğrafımı atıyorum ve sözlükle kafa buluyorum '' niyeti taşıyorsa da yanlış iş peşindedir. git facebook ve instagrama at fotoğraflarını. insanlar sürekli seni görmek zorunda değil...
ıq'su iki haneli olan, tipiyle 20 yıl yatması gereken dişi. güvenparkta bundan güzel değnekçiler tanıyorum.
gözler hep seni arıyor neredesin sen?
kafası olmasa güzel kız aslında.
Suratsız meymenetsiz ilgi açı.
Gece gece "memelerinden" söz ettirmeyi başardı. Şu an egosu tavan yapıyordur! Ya allah aşkına bir kadın olarak kendinizi şu durumlara düşürmeyin. Güzelsen de sana kalsın o güzellik.
görsel
Şimdi bakıyorum da zaman zaman üzerine gidilmiş falan.. haklı oldukları noktalar da yok değil uuser ların. Benim genel görüşüm ise ten uyuşmazlığı yaşayabiliriz ama göğüsler giyilen kıyafete göre değişkenlik gösteren, cem karaca nın deyişiyle ' dedim ak memeler oy'.
deveci biraderimizle bunu başgöz etsek çok savaplı bir iş olur.
Burayı instagram zanneden yazar. Orada bile uluya attığı kadar fotosu yoktur kanımca. Değişik bir yazar.
Nı ben çekiyorum sanki.
Tamam Abla dudağının ustunde ben var onu göstermeye calisiyorsun lakin burası yanlış adres sen instagram a kaydol. Burası farklı bir platform.
sözlüğü şenlendiren bir yazar. konuya buradan bakıyorum. evet
izzet altinmese'nin kizi bence :d
değişik bir kafası var. kafası derken kafayı çıkar at vücudu eh işte.
ilgi açı yazar.
meme denen şeyin ne kadar kutsal bir şey olduğunu bizlere gösteren yazar.

bu kiz tahta gibi bir vücuda sahip olsa kimse yüzüne bakmaz.
yürüyen dudak.

ayrıca subliminal içerir.
Sürekli sozluge fotoğraf atıp kendini ifsa eden yazardır.

Sözlugu sadece ilgi cekme odakli olarak kullandiği belli olsn bir yazar.

Bir insan neden böyle yaparki.
Kendini Kaf dağında zirvede gören bir yazar. Azalarak bitin.
varoş cenneti olan uludağ sözlüğün birkaç aykırı sesinden biridir. belki de tektir bilmiyorum. bazen buraya gelip birkaç bir şey yazmamın sizler için büyük bir şeref olması gerektiğini düşünüyorum. tabii siz günlük rutin hayatımda ne tip ortamlarda bulunduğumu, ne tip insanlarla uğraştığımı ve nasıl bir sosyal yaşantının içinde olduğumu bilmediğiniz için buradaki varlığımın sizler için ne kadar büyük bir şans olduğunun farkında değilsiniz. birçok yorumu tebessüm içerisinde okuyorum. minik, tatlı, sevimli böceklersiniz benim için. sizi gidi minik sıpalar.