bugün

dudağındaki ince deriyi dişleri ile kaldıran kızdır.
çoğunlukla farkında olmadan yapılan davranıştır. sonrasında tuz yerse dudakları cayır cayır yanacak kızdır.
ince deriyi yedikten sonra dudak kızardığı için ruj sürmeye gerek yoktur. vazelin sürerek 2 günde geçirirsin.kendimden biliyorum.
öte yandan tahrik eden kızdır.
soğuk havada dudak koruyucu sürmeyip, dudağının çatlamasına neden olan kızdır.böyle olunca da çatlayan dudaklarını yemek zorunda kalır.
sinirlidir, yanına yaklaşmayınız. *
bazı kızları çok şirin gösterendir. hele bi de böyle dalgın dalgın yapıyorsa tuzlayın bozulmasın. sonra yerim onu.
dudağı yemekten beyaz izler oluşturandır bunu bile bile yapandır, bırakamayandır.*
bunun bi de erkek versiyonu vardır ki dü$man ba$ına.
(bkz: ben)

abi dayanılmıyo yemin ederim. hayattan soğutuyo. gülemiyorum lan ben. bi güleyim desem sızım sızım yanıyo dudaklarım. hele bi de yarık olu$tuysa, ooff, sıçtığının resmidir. nemlendirici cart curt bi $ekilde geçiriyorum, iyile$ti diye ba$tan yiyorum. kısrı döngü anlayacağın, boka sarıyoruz sürekli.

(bkz: evde denemeyin)
kimin dudaklarını yiyor sorusunu akıla getirir. *
(bkz: Annem)
streslidir, farkında olmadan yapar. sonra dudak bunu alışkanlık haline getirir ve stressiz, dudak yenmeyen bir dönemde çatır çatır kurumaya başlar, soyulur, mecburen dudak yenir.
dudak yeme alışkanlığı olan bir insanım efendim. liseye giderken benden nefret eden öğretmenimin dikkatini çeken durumdur. bana direk sorusu; ' madde bağımlılığın mı var' demişti. madde bağımlısı olan insanlarda oluşan bir hareketmiş efendim bu. bilmiyordum öğrendim. beni şok etmişti. öyle bir bağımlılığım olmadığı için beni içten içe üzmüştüde. beni tahlil yaptırmam gerekçesiyle okul yönetimine gönderdi. testlerimi yaptırdığımda sonuç negatif çıkınca bana başka bir soru yöneltti; 'psikolojik sorunların mı var' ben aslında benimle neden uğraştığını çok iyi biliyordum. milliyetçi bir adamdı. bende onların ülkesinde okuyan bir türk öğrenciydim. ve zamanla umursamamaya başladım. o gün bu gündür dudak yemeğe aynı şekilde devam ediyor, sana da lanetler yağdırıyorum. *