bugün

okuyan herkesin önce bir istemsiz dudak yeme hareketi yaptığı başlıktır. Başlığa girmeden denediniz dimi siz de istemsizce? Yada bilmiyorum sadece dudak yiyenlerin verdiği tepki de olabilir.
Kışın oldukça fazlalaşır. Kuruyan dudaklar bunun sebebidir. Kötü bir alışkanlıktır. Oldukça zararları vardır ama ben bilmiyorum. Onu da araştırın.
Sinirden yapılabilen eylemdir. Bazıları ilgi çekmek ya da seksi olmak için yapar ama boş yani. Aldanmayın.
Canım sıkkın olduğunda istemsiz olarak yaptığım hareket. Bunun devamı yanaklarımı yemeye gidiyor hatta yetişemediğim yerlerde elimle yanağımı bastırıp yiyorum öyle psikopatlaşıyorum. *
çok kötü bir eylem olmakla beraber hergün yaptığımdır. dudak yemekten çok dudaklarımı soyuyorum ben. dikkat ettim özellikle gergin olduğum zamanlarda bunu yapıyorum.
Yemenin cok keyif vermekle beraber agizda dogum kadar aci verip aft yaralarin cikmasina sebep olan eylem.
bazen acısa da o acının bile hoşuma gittiği,
özellikle kışın çok tatlı gelen keyifli eylem. *
Stresli olduğum zaman farkında olmadan yaptığım eylem bazen farkında olduğum halde de yapıyorum.
tırnak yeme gibidir tıpkı. ölü deriyi ısırıp soymadır. bazen fazla derin soyunca dudak çatlaması yapar.
soğukta kuruyan dudak etlerini iki dişin arasına sıkıştırıp yolmak.
bağımlılık yapan olay. ulan o kadar fazla yiyorum ki dudak harabeye döndü sevgilimi öpemiyorum utançtan. var mı ulan beni bu bağımlılıktan kurtaracak.
sahip olduğum bir alışkanlık.

fakat merak etmeyin, hepinize yetecek kadar var.
Ara sira yapiyorum bende.
Sıkıntılı zamanlarda yapılır.
ne et yoluğu dudağın derisini tek hamlede kaldırdım şart diye ağda çeker gibi şuan lavabo kan dolu ve durmuyor.
Benimde bu olaydan muzdarip olduğum doğrudur. Çoğu zaman bir tarafı koyu olur dudaklarımın yine de o acısı bile çok tatlı oluyor.

Bu durumu önlemek için ölü deriden kurtulmak gerekir. Dudağınızdaki ölü deriden kurtulmak için bir miktar bal ve çay şekeri sürüp yumuşak başlı bir diş fırcasıyla peeling yapılması önerilir.
normal insan kalmamış arkadaş.
kendi dudağını yiyorsan pek de sorun olmayan durum.
ama öteki türlüyse fena.
Kötü bir alışkanlık. Özellikle yazın çok can yakıyor. tuzlu domates yerken gözlerimden yaş akıyor..
böyle sağlam bir parça kemirdikten sonra gelen kan tadı...
Çok güzel amk ..
Durduramıyorum kendimi ulan. Dudaklarım pürüzsüz olana dek üzerindeki her doku imha edilmeli. Sonra hele bi limon suyu değsin. Aböev.
Aynen bende de var otuz seneden fazladır yiyorum daha zararını görmedim.
Akıllara zarar eylemdir. Sürekli kanar ve sürekli yara olur.
Şahsen bir gerginlik belirtisi .
güncel Önemli Başlıklar