bugün

dokunulmazlığını kullanıp binlerce insınımızın katiline sayın diyen ve daha sonra ellerini kollarını sallaya sallaya dolaşan insanlar.
birinin kocası öbürün karısı dağlarda halt yerken sözde kürt halkının temsilcisiyiz diye höyküren gruptur.
milletvekilliği dokunulmazlığının kaldırılmasını gündeme getiren vekillerdir.
bunlar türk düşmanlarıdır ve kürdistan hayaliyle yanıp tutuşmaktadırlar.
doğudaki cahil halkın beyinlerini yıkayıp meclise girmişlerdir.
her türlü güzide hakareti hakettiklerini düşündüğüm, her eylemleri ve söylemlerinden sonra demokrasiye sığınan garip insanlar topluluğu. Eğer demokrasi onların dediği ve yaptığı herşeyi kapsıyorsa ben demokrasiye inanmıyorum.
yine bok yemiş güruh. yumuşak politika yapınca azıtıyorlar. etrafımdaki insanlara da, onlara hak vermek lazım böle olmaz diyorum bir de...
23 nisan kutlamalarına protesto ile katılmamışlar! 22 nisan gecesi meclise gitmişler 23 nisan sabahına kadar mecliste kaldılar ve güya tutuklanan 50 küsür kişinin protestosunu yapmışlar... güya dedim çünkü gayet hoş beş sohbet edip eğlenmişler, biri de kamera getirmiş ve çekmiş kırmançileri. "youtube'a koyalım para kazanırız", "ayh ben bu gamarayı da yeni aldım nasıl çekildiğini de öğrendim" diyor aralarında aklı kısa saçı uzun bir tip... sabah gazeteciler soruyor, efendim neden yaptınız ne yaptınız fln, adamlar "iyi valla eğlendik işte" diye cevap veriyor... bu cevabı verenin adı osman mı neydi (baydemir değil)... bu nası protesto ben anlamadım. bayağa bayağa eğlenmişler... utanmasa halay çekecekler... kara cahiller tayfası...!