bugün

hoşgelmiş 9. nesil yazar.
nurman gelecek ve dokuzlar örgütü adına hoşgeldin diyecek. evet eminim.
Bir adobe programı. Ayrıca 9. nesil yazarmış hoş gelmiş.
search and rescue mode on hoşgelmiş çıtır yazar. inşallah kızdır. search and rescue mode off.
çok ilginç görüşleri olan bir arkadaş... sosyalizm ve komünizmin anarşizme giden yolda birer basamak olduğunu düşünüyor.

yol niye anarşizme gidiyor bunu anlamış değilim ama, bu şuna benziyor:

- seni önce bi işkenceye alalım, sonra bak kendini ne kadar özgür hissedeceksin!
senede 365 bismillah ile yüzde 50 oy alacağını iddia eden yazar. Merakla takip ediyorum. Meseleyi kendince basite indirgeyerek kendini basitleştirme eğilimindedir.
galatasaray'lı nesildaş yazar. hoş gelmiş.

bu sefer dokuzlar örgütü yazmayacağım. *
çoğu tespitini doğru bulduğum ancak üslubuna dikkat etmesi gerektiğine inandığım yazar. #15734389 entrysinde kullandığı kelimeler yüzünden kendisiyle aynı fikirde olanlarında eksilediğine inanıyorum. bakire olmayan bir kızla bende evlenmem ama ona patlak demek de büyük saygısızlıktır. tamam evlenmeyen evlenmez zaten de bu kadar gururunu incitmeye gerek yok ne yapsın kendisini mi öldürsün yani?
5 entry ile yazar alımının sözlüğe yansımasıdır.

http://galeri.uludagsozluk.com/g/dream-weawer/
bir kere inşallah derken on kere küfreden, pis sözcüklerle türkçe'yi kirleten; kendisi çok bir insanmış gibi insanlık dersi verdiği zannında, işi olmadığı yerlere burnunu sokup ahkâm kesen bir dangaloz. sana mı soracak lan millet kiminle, kimlerle ne amaçlarla sikişip sikişmeyeceğini?
(#15789387) sözlüğün yeni ahlak bekçisidir. *
karnındaki piçi aldıramayacak diye korkan kızın abisidir.

birde galatasaraylıymış, galatasaray galatasaray olalı böyle bit yavrusu görmedi.
(#15789387)
yuh diyorum sayın yazar harbi yuh. bu sözlerin ironi kinaye olmasını murad ediyorum. yok lan ciddi ciddi yazmış. ulan milletin vajinasının makatının mabadının derdi devlete mi kaldı. bu taife böyledir işte, azıcık üzerlerine gitsen demokrasiden insan haklarından dem vururlar ama güç ellerine geçince de en akıl almaz mezalimleri kendileri yapıyorlar. o yerden yere vurdukları 28 şubatçılara da rahmet okuturlar.
önce bi ingilizce öğrenip, sonra ingilizce nick alsaymış dediğim adam. weaver olmasın o?
celebrity olmak için sahip olduğu yegane şeyi öne çıkarmış, dikkat çekici bir özelliğim yok bildiğin cahil bir salağım en uygunu bu herhalde diye düşünmüş ay parçası. nurlara boyalı nurtopu gibi dinci parçası.

tipik bir okumamış, kendisine anlatılan tanrının varlığının bilgisine inanan/tapan, radikal ve fanatik aşırı eğilimleri olan dinci türk.

özgürlük ayağından, cehalet dolu, kapkara kanatlar altında öğrendiği çöl bedevisi ahlakını, arap aşkını kan kokulu ağzı ile etrafa yaymaya meraklı ezik, cahil, yavşak arap sevdalısı yitik bir ruh.

kendisinin insanlıktan çıkmışlığını anlatmaya yetecek bir kelime türkçe de yok. ama kendisini buna iten sistemin aıd var; islam.
bir de weawer ne amına koyayım. ingilizce de böyle kelime yok lan. hakikaten cahil sapıklarsınız.
cahil olduğu belli olan yazar. weawer ne ARKADAŞ MAL MISIN.
bana biraz tutarsız gibi geldi
bir saat otuzbeş dakikada aydınlanan ibretlik yazar
(#15799662)
(#15800791)
(#15820188)
entrysindeki son maddesiyle aslında saydığı tüm maddelerin bu gibiler sayesinde gerçekleştiğini kavrayamamış insan.
asosyal.
kadınlarla sorununun ne olduğunu çözemediğim yazar.
(#15799521)
(#15820188)
(#15863683)
(#15855521)
(#15853168)
güncel Önemli Başlıklar