bugün

diablo 3 gibimsi lakin bir şans verilmesi gereken, grafikleri son derece göze hoş gelen, tarayıcı tabanlı* yeni nesil online oyun.

http://www.youtube.com/watch?v=AxMhXL6L8-c
diablo çakması bigpoint ' in saçma sapan oyunların ' dan biri, kamera'yı oynatamıyorsun oyunda puhahaha.
web üzerinden oynanabilen muhtemelen en iyi oyun. diablovari yapısı (ki ben daha ziyade torchlight demeyi uygun buluyorum) ile ilgi çekici. turkcell'in son dönemde artan f2p oyunlara mobil ödeme desteği ile seafight, farmerama ve darkorbit'ten birisine mobil ödeme ile eşya aldığınızda drakensang kasma paketi koduna ulaşıyor olmanız da cabası.
bigpointin alternatif dandik bir diğer oyunudur. türkiye support ekibinin allahın cahil yaratıkları olduğu oyundur. ne kadar cahil cühela varsa forumda admin, mod olmuşlar. nerde ne kadar öküz varsa bu forum ekibinde bulabilirsiniz. forumda her sikime ban atarlar amına koduğumun beyin yoksunu tek hücrelileri ilk defa forum görmüşler hayatında. yarrrak gibi bir de adminleri var sikimin admini euroturk. forumda itham kelimesinin nasıl yazıldığını bile bilmiyor hitam yazıyor millete siktiğimin beyinsizleri. kesinlikle oynanmaması gereken bir oyun bu support ekibi olduğu sürece.

yaptıkları en basit salaklıkların bir kaçı

1- beyinsizler imza kuralı koymuş imzalarındaki resimler virüslü.

2- beyinsizler vbulletin kullanmayı bilmiyor. büyük resim paylaşınca ban yiyorsunuz. gerizekalı moronlar resim küçültme plugin i var vbulletinde.

3- forumda bi oyuncuyu öldürüp resmini koydunmu kişileri rencide ediyorsun diye ban yiyorsun. o zaman oyun oynarken öldürürsek hapis cezası da almalıyız allahın kuş beyinlileri jdsagsd.
üç haftadır oynadığım güzel oyun 27lvl korucu, 16lvl mage ve sıkıntıdan açtığım 12lvl savaşçı ile devam etmekteyim..
Fantastik efektler ve muhteşem 3D grafiklere sahip bir oyun, üstelik tarayıcı tabanlı! Bunun yanında çok sayıda görev içeren epik bir hikayesi var. Zaten bağımlılık yapanda o... Tam 2 yılımı aldı bu gavur icadı! Ama itiraf etmeliyim ki hala arada girer canavar keserim.
Reklamlara çıkan oyun. Online oyunlar artık iyice farklı bir pozisyon aldılar. LoL bu konuda devrim yaptı ama benim ilk göz ağrım hala Silkroad.