bugün

"seni doğuracağıma taş sıçaydım " diyen annelerin bozacağı oyundur.
Bu kişi promptersiz konusamiyor onu biliyoruz da, o promptera yazan adamlar bunla daşşak mı geçiyor onu anlamadık!
durmak yok yola devam sloganındaki yolun sonunda adım adım şeriat, çaktırmadan şeriat, sezdirmeden şeriat olduğunun göstergesi bir açıklamadır.
birilerinin bırılerıne doğum kontrolün neye yaradığını açıklaması gerekiyor. acilen. yazık, cidden acıyorum. nihat doğan' ı geçtiler ne söylediğini bilememe konusunda.
(bkz: deli heralde)
lütfen doğum kontrollerinizi sokağa atmayın sonra rte onları oyun sanıp bozmaya çalışıyor.
bir senin bir de dış güçlerin oyunu(!) bozulmadı maalesef şeklinde cevap verilmesi gereken boş konuşma. yeter lan!

insanlar sadece çoğalmak için birlikte olmazlar, insanlar sen dedin diye üç çocuk yapmazlar, insanlar sen dedin diye bakamayacakları veya istemedikleri çocuğu dünyaya getirmezler. insanlar özelinde ne isterse onu yaparlar. çünkü bu insanların kendi hayatı. kapiş?
ilerisi için insanları endişeye düşürecek açıklamalardan bir tanesi dahadır.

ulan biz adam gibi iş bulamıyoruz, sen boy boy çocuk yapın diyorsun. ben evlendiğim kadınla doya doya sevişemeyeceksem neden evleniyorum!! para yok huzur yok zaten, sen ne olursa olsun evlen de çocuk yap diyor, milletle dalga geçiyorsun.

karın tokluğuna çalışan milyonlarca insan var bu ülkede. bu adam ne yapmaya çalışıyor? bir de kimsenin özel hayatına karışmıyoruz yalanını ortaya atması yok mu!?

ertesi gün hapı reçeteye yazdır utanmıyorsan der, doğum kontrolünü siktir edin der, kürtaj kesinlikle yasak, hastaneden durum ile ilgili mesajlar attırır anne babaya(kızınız hamile vs.), 5 çocuk ister, sezeryan yapmayın der yasaklatır ama asgari ücret yine diptedir.

yoksulluk sınırı 2000 tl olan bir ülkede asgari ücreti 800 tl yapan ve 5 çocuk isteyen bir başbakana sahibiz. daha ne isteyelim.!!

az s.kişin, öz s.kişin diyor resmen!!
kadına 'sen artık çalışma evde otur, senin yerin evin' demenin dolaylı yoludur. kime ne bir ailede kaç çocuk olmasından dedirtir.
en az 3 çocuk demesi ne demek ya bir başbakanın ? o kim ki böyle bir şeye karışıyor.
kürtaj yasağı nedir, ertesi gün hapı yasağı nedir ya! sen kimsin ki kimin doğurup doğurmayacağına karar veriyosun.
ayrıca sezeryan yasağı nedir herkes normal doğum yapmak zorunda mı ? sıkıntısı olan problemi olan var.

doğum kontrolü oyununu bozuyormuş, kontrol etmesinde ne yapsın adam 1 tanesine bile zar zor bakanlar hatta bakamayanlar var bu ülkede.
birilerinin kadının vajinasından elini çekmesi gerekiyor artık, sapıkça zihniyetinin yok olması gerek.
Dert, bu milletin nüfusu azalsın ve bu millet, milletler yarışında geri kalsın. Ama bu oyunu artık bozuyoruz bozmamız lazım. Onun için ailelere çok büyük iş düşüyor. Özellikle annelere sesleniyorum. Özellikle kadınımıza sesleniyorum. Bu oyunu birinci derece bozacak olanlar sizlersiniz. Burada tavrınızı koymak durumundasınız. Bir Türk annesi olarak bir Türk kadını olarak bunu bozacak olan birinci derecede sizsiniz. ikinci derecede de babalara sesleniyorum. Sizler de bu oyunun bir tarafı olmamalısınız. Sizler de eşleriniz ile dayanışma içinde bunu çözmek durumundasınız."

Bahsedilen verilere aşşağıdaki linkten bakabilirsiniz.
Sırf başbakan söylediği için muhalefet olacak arkadaşlar bakmasın moralleri bozulabilir.

http://tr.wikipedia.org/w.../T%C3%BCrkiye_demografisi
tecavüz vakalarında tecavüzcülerin hepsini birer birer dışarı salarak destekledikleri eylem.

bu zihniyet için kadın sadece çocuk doğuran bir maldır.

eğer gönül rızası ile doğurmuyorsa tecavüz edilmesinde bir sakınca yoktur ki tecavüz vakalarına bakın tecavüzcülerin hepsi serbest.

bu zihniyetini siktiklerim kızlara tecavüz edenleri serbest bırakıyor nüfus artsın diye de

14 yaşındaki erkek çocuğuna tecavüz eden kuran hocası ne diye serbest amk.

imanını siktiklerim bizim bilmediğimiz bir şey mi biliyor acaba.
bu uyarıyı laikler üzerine almasınlar lütfen, biz üreyelim, biz artalım, hem hz muhammed çokluğumuzla övünsün hem de her seçimde iktidar garanti olsun. siz hala 'ay vajinam vay rahimim' diyedurun. ayrıca çocuk bakamayacak olanlar genelde ak partiye oy veren kesim. ama devletimiz onlar için de yardım yapıyor artık. yani bu tamamen başbakanımızın kendi seçmenini çoğaltma projesi.

size demedi yani. size demedik aloo.
din adına destekleyen gerizekalıları tanımamıza vesile olmuştur.

"Çoklukla övünmek sizi, kabirlere varıncaya kadar oyaladı." tekasur suresi 1-2

övünmeye devam edin siz çokluğunuzla.

siz üreyin, siz artın ama hz. muhammed sizinle övünmeyecek. onu geçiniz.

olacak olan sadece kuran'ın lanetine mazhar olmanız.

durmak yok üremeye devam.
trollun birinin sicmigi sanarak tikladigim baslikta, icerigi okuyunca "senin allah belani versin" tepkisi verdigim demectir. Oyunlarla kafayi kirmis, tek derdi milletin siki olmus insan soylemidir. Eskaza allah korusun gebermeden bir ust makama falan yukselirse, uzerinden siyaset yaptigi sikleri ne yapacagi merak konusudur.
prezervatif firmalarının olası muhtemel yanıtının "sen beni öldürcen mi çıldırtcan mı canım" olacağı açıklamadır.
Cumhurbaşkanımızın oğlu Bilal'e baktığınız zaman ne kadar yanlış olduğunu gördüğünüz kampanya. Kimi durumlarda doğum kontrolü şart!
adam sevişmemizi istemiyor, sevişirsek korunmamızı istemiyor. Doğum Kontrolün Askerleriyiz!
(bkz: sananeeeee benim doğum kontrolümden sanaaaaneeeee)
bozsun tabii, yakışır tayyip beyciğime. o bakar eeepsine doğursun herkes kafasına göre.
feodal kafadan çıkma bir beyan. diyor ki ne ka nüfus o ka güçlü ülke.

toprağa bağımlı ekonomi böyle çalışıyor işte. niye köylü 10 çocuk yapar? 10 çocuk 10 ırgat eder. 10 ırgat tarla tapan işlerini daha kolay yapar. topraklar parça parça oldukları için 10 ırgat göt kadar toprağı işleyerek karınlarını anca doyururlar. karnını doyuramayanlar şehirlere göç eder, emek yoğun işlerde üç kuruş yevmiyeye çalışırlar. maaşlar düşer. eğitimli nüfus düşer. eğitimin kalitesi düşer. yaşam koşulları düşer. insan hayatının değeri olmaz.

hayvanlar âleminden örnek verelim: evrimin alt basamaklarındaki canlı türleri niye yüzlerce yumurta bırakırlar? onlara bakmak zorunda değillerdir de ondan. yüzlerce yumurtanın bir bölümü direkt başka canlılara yem olur. yumurtadan çıkmayı başarabilenlerin büyük bölümü 1 yaşını bile görmeden yumurtadayken ölen kardeşlerine katılırlar. bu tür canlıların genelinin yumurtalarının yalnızca %1'i yetişkinliğe erişebilir. timsah, kaplumbağa, balık türlerinin geneli...

oysa!

primatlar, yunuslar, balinalar, deniz memelileri, aslanlar, kurtlar bir batında bir-iki yavru doğururlar. neden? yavrularına bakarlar da ondan. karnı doyurulan, avlanmayı ya da av olmamayı öğrenen canlının yaşamı daha uzun ve nitelikli olur.

recep efendi'nin türkiye'yi sokmak istediği durum budur işte. kaplumbağa olalım, balık olalım, alık olalım! maazallah, türkler toplumsal evrimin üst basamaklarına çıkarlarsa ayaklar baş olur! kendisi gibi din ticaretiyle uğraşan, kitap okumamayı marifet sayan, cehaletten beslenenlerin soyları tükenir. yaşam süresi artar. insanlar uzmanlık gerektiren işlere yönelirler. az emek, çok bilgi gerekeceğinden eğitim kalitesi artar.

sen karar ver türkiye; balık mı olacaksın, balina mı!
condom firması feto'nun da, satışını mı yasaklatmaya çalışıyor anlayamadığım söz öbeği.
başka bir açıklaması olamaz.
hatalı eylemdir.

cumbaba hiç ses çıkarmayacaktı aslında.

ülkede prezervatif çok pahalı. iyi bi markanın onlu kutusu 20 tl civarında. o da civan bi delikanlıya anca iki hafta yeter.

birinci olarak prezervatif fiyatlarını indirecekti.

sonra dağıtım firmalarına baskı yapıp prezervatiflerin yarısına falan iğneyle delik açtıracaktı.

sonra da seyreyle gümbürtüyü.
güncel Önemli Başlıklar