bugün

insanı derinden üzecek ya da sevindirecek hesaptır. kar/zarar dengesine bakıldığında ne kadar sevilip, sevilmediğinizi görebileceğiniz sert bir hesaptır.
not: şu ana kadar sadece 1 kişi...
Cok azdır belki de hiç yoktur.
Gerçekçi bakacak olursak sizin doğum günlerini hatırlayıp kutladığınız arkadaş sayınız kadardır.
herkesin beynine kazıdığım için hayatı boyunca unutamayacak insanlar olması sebebiyle bi hayli fazladır.

benimkinden 7 gün önce doğum günü olan arkadaşımın doğum gününü hatırlıyor olmama rağmen kutlamamıştım üşengeçlikten, o 7 gün sonra benimkini kutladığında utançtan yerin dibine girmiştim.
ben 14 şubatta doğduğum için unutan olmadı hediye alamasalar bile söylüyorlar canlarını sevdiğim:))
bir elin parmaklarını geçmez.
facebook sayesinde on parmağın beşi hatırlıyor, sağolsun..
Hatırlayan değil de hatırlatan sosyal ağlar sayesinde bayağı fazla olabiliyor.
annem her zamanki gibi hediyemi verdi. abim de az önce kucağıma popkek attı al ye diye. tesadüf galiba bilemedim. abimin standartlarında çok nazik bir davranış olduğu için hatırladığını ve güzel kardeşine bir jest yaptığını umuyorum...
etti 2
1-2 yi geçmez o da ana babadır.Diğerlerine hatırlatılır.
facebook'tan önce, facebook'tan sonra olarak cevaplanabilecek soru. önceden 10-15 kişi kutlarken, facebook ile birlikte - duvarıma yazanlar olsun, mesaj atanlar olsun- bu sayı 100 civarı olmuştur.