bugün

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Hafize Dal isimli sosyal medya kullanıcısı bir öğretmen, Muş'un Bulanık ilçesinde yaptığı göreve yönelik ifadelerini Tweet attı.

Doğulu öğrencilerin pis olduğunu ima eden öğretmen, temiz çocuklarla ders yapmak istediğini yazdı.

4 sene boyunca Doğu görevi yaparak Muş'ta mahkum edilmek istemediğini söyleyen öğretmen için Muş Valiliği işlem başlattı.

https://www.ensonhaber.co...asi-yapan-ogretmen-karari

https://www.beyazgundem.c...aylasimlari-h1476772.html
bunda, doğululara karşı bariz bir şekilde nefret oluşmuş.
O zaman öğretmen olmasaymış? Ayrımcılık yaparak bunu yapması tam bir saçmalık, işten dahi alınmayı hak ediyor. Kimse kimseyi küçümseyip düşüremez. Madem beğenmiyor çıksın gitsin sırada bir dünya insan var.
Yazılanlara kabaca göz attım, öğretmenin duygularını yıllarca ben de yaşadığımı hatırladım... tek farkımız benim zamanımda sosyal medya yoktu, ben sohbetlerde ağlak ağlak şikayet ediyordum...

öğretmen haklı tatava yapmayın...
Tertemiz tiktokta göt sallamalı işe geçiş yapmıştır. Hayırlı olsun. Gören de Amsterdamlı sanır aq.
Terör örgütü mensuplarınca şehit edilen 168 öğretmen, bugün Şehit Öğretmenleri Anma Günü kapsamında anıldı.

https://www.detayhaberler...-ogretmenler-anildi/8740/

böyle bir bölgede kimse görev yapmak istemez . öğretmen haklı ...
Kadın haklı ılıklar dağılın.
Haklı bulanlara yaban ve çalıkuşu romanlarını tavsiye ettiğim sözde öğretmendir.

Yaban kalın kitaptır. Son sayfalara gelene kadar yobaz okuyucu kendisine öğretilmiş "ahan da halga depeden bakan kemalist" nakaratını tekrarlar. Fakat yakup kadri son sayfalarda ters köşenin kralını yapar.

Neyse, lafı getireceğim yer şu: askerlik, hakimlik, savcılık, doktorluk, polislik ve hepsinden önemlisi öğretmenlik geçim derdine yapılacak işler değildir. Bu işlere soyunacak kişi fedakar, cefakar ve idealist olmak zorundadır.

Şahsen o ayarda değilim. Öyle olduğum için de bu mesleklerin hiçbirini yapmıyorum. Fakat bir vatandaş olarak kendimde bu meslekleri yapan herkesten bu nitelikleri bekleme hakkını görüyorum. Madem ki bu niteliklerin yok, aynen benim gibi siktir git, ne iş yaparsan onu yap.
Bunlar bölücü ya sorsan vatansever geçinirler ama ayrimcilik yaparak bölücülük yaparlar kürt diye kimse aşağlanamaz tc yaziyorsa nüfüsüna gerisi hikaye.
Doğuyu sevmeyebilir, doğu insanını da sevmeyebilir ama orada mecburi hizmet olduğunu bile bile bu mesleği seçiyor ve ağlıyorsa bu ilgi merakıdır. zaten belli yani illa bir dönem oraya gideceksin. neden bu mesleği seçtin? Zorla mı oldun? Atama bekleyen tonla öğretmen var. Ki o arkadaşlar gerekir ise dağın başında bile gidip ders verecek insanlarla dolu. yazıktır ufacık çocukları aşağılamaya gerek yok. şahsi görüş olarak milliyetçi bir tipim ama bu şekilde davrandıkça doğu insanın değişmesini beklememek gerekiyor. bir de savunan tonla dalyarak çıkmış.
yollarına 500 kg eyp yerleştirilen bir bölge normal değildir .
20 tonluk kirpi eyp saldırısında parçalanmış .

görsel

bu iş klasik bir cefakarlıkla , idealistlikle çözülemez ...

Türk Silahlı Kuvvetleri Askeri Araçları Pkk bayrağı ile geçiş .

https://www.youtube.com/w...pkA&ab_channel=x8hp83

böyle bir atmosferde bir kadın öğretmenin ruh hali herhalde iyi olmaz ....
ders olsun diye batıdaki butun hocalari doğuya göndersinler.
ırkçı bir beyinsizdir. bunu atacan ülkeden.
Bu kadına "faşist yea" diyen Kadıköy tayfayı alalım Muş'a.

2 gün dursalar eşek gibi anırırım.
Öğretmen haklı 20 bin maaş verseler gitmem aq.

Hobi olarak çocuk yapıyorlar.
Bakabilirmiyiz düşüncesi yok pırtlat gitsin.

Hocam gel Trakya ya ayçiçeği gibi çocuklar var pırıl pırıl tertemiz.
muş şöyle bir yer .... dev gibi binbaşıyı ailesinin önünde şehit etmişler ...
böyle bir zoografyada kadın öğretmen ne yapsın ???

görsel

Muş'un Malazgirt ilçesinde 2015 yılında ilçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız'ın PKK'lı teröristlerce şehit edildiği hain saldırıyla ilgili 8'i tutuklu 12 sanık hakkında dava açıldı.

Muş Cumhuriyet Başsavcılığı, 27 Temmuz 2015'te Muş'un Malazgirt ilçesinde Kulaksız'ın, eşiyle katıldığı bir yemekten çıkıp aracıyla askeri lojmanlara doğru gittiği sırada terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit edilmesiyle ilgili 12 şüpheli hakkında yürüttüğü soruşturmayı tamamladı.

https://www.aa.com.tr/tr/...bbet-hapis-istemi/2105655
Aklıma 7 sene boyunca atanamayıp cebinde 5 kuruşla intihar eden kağıt toplayıcısı genci getirdi.
Allah şaşırtmasınlık bir konu.
Allah başka dert vermesinlik bir konu.
Sevmek zorunda değiliz. Saygı duymak zorundayız.
Psikolojik rahatsizligi olan birey tedavi olur. Hastalığını bir bölge ve insanına mal etmez.
Derken aklıma samuray kılıcıyla bir kadını öldüren katil geldi.
Hasta olan doktora gitsin, okula değil.
Bu yola girdiğinde zorunlu şark hizmeti olduğunu biliyordun şimdi ağlamaya başlamışsın. Öğretmenleri özellikle hedef alan trollere de malzeme veriyorsun böylece.

Sen tam olamamışsın ki senin eğiteceğin birey tam olsun. Zaten eğitimcilik sana göre değil. En iyisi kasiyer yada hijyen takıntılı birisi olarak temizlik görevlisi olman...

Gerzek...
batıda devlete karşı tek düşmanca eylem beslemeyen bir bireyin, doğuda onlarca öğretmenin şehit edildiği yere göreve gitmesini istemek asıl faşizmdir. işi gücü asker, polis, doktor, öğretmen, memur kanı dökmek olan halka kimse hizmet etmek istemez. geçiniz.
hem tesettürlü, yâni dinli hattâ zannınca dindar ve Allah tarafından sevildiğine, iyi bir müslüman olduğuna iman etmiş hem de bir dindarda zerre miskâli olmaması gereken ırkçılığa gark olmuş tuhaf, hormonlu deforme bir zihniyette acayip bir insan modeli... ırkçının maalesef önde gideni... işte bir ülke insanını yüz yıl boyunca ırkçı yetiştirmeyi iyi insan addeden seküler-otoriter resmî ideolojinin dinli ama alak ve vicdan yoksunu ürünleri böyle oluyor. şaşırmayın sizler de sevgili sözlük kaarileri... ek: piskolojisinin normal olduğunu sanmıyorum. bu sözleşmeli arkadaşın sözleşmesi geçici olarak askıya alınmış, ki bu sözleşmesi iptal edildi anlamına bile gelmiyor henüz... sözleşmesinin fesh edilmesi bir yana meslekten men edilmesi ve bir psikoloğa gönderilmesi gerekli...
Kimi yobazın tutumundan Kemalizmi sorumlu tuttuğu türbanlı sözde öğretmendir.

Len iblis, Tunceli şu ülkenin en cahil iliyken, eğitim seviyesi en yüksek ili haline kemalist öğretmenler getirdi, Diyarbakır, Hakkari filan bok götürüyorken, kemalist öğretmenler şu kadar veya bu kadar aydınlanma verebildi.

Ahan da kafadarlarınızın yaptığı ortada, onun suçunu da kemalistlere yıkmaya çalışıyorsun a utanmaz!
aşağılık duygusunu aşamamiş insan tipidir. ayrıca sadece doğudaki çocuklarla da kalmıyordur emin olun. kendinden başka herkesi değersiz gören narsistin biridir.
Tiktokta göt sallamaya başlamamış mı hala? Tipinde tam o hayata göre birisi gibi geliyor. Öğretmenlik falan ona göre değil.
aybüke Yalçın öğretmenin günahı neydi o zaman.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar