bugün

Bazı soysuzların dertleri ile uğraşırken, kendi milletimizi kardeşlerimizi hiçe sayıp katledilemelerini uzaktan seyrettiğimiz ve hiç ses çıkarmadığımız hadisedir.Çin'in talimatıyla, Türk günü için yurda gelen sürgündeki Türkistan liderini tutuklayabilecek kadar da ileri gittiğimiz durumdur.
filistin'deki araplara üzülen halkın, kendi soydaşlarına üzülmemesi olayıdır.
demek ki birileri insan ama birileri daha çok insanmış bu ülke yönetimine göre. yahu kendi ülkesini işgal ettiren ıraklı kürtleri kurtarmak için bu denli acele ediyorsunuz da, birazcık ses çıkaramaz mıydınız çin'deki türkler için. yazıklar olsun.
ben bu ulusalcıları anlayamıyorum. işlerine gelince ulus devlet işlerine gelince vay turan vay doğu türkistan. ulus devleti tanımlayan ittihat ve terakkici ile sonrasındaki hürriyet ve itilafçı tadında; yap işlet sonra emperyalizme devret modeli değil, yurtta sulh cihanda sulh ise ki öyle, e o zaman çin denen egemen devletin iç işleri evladım o iş. sana ne. sapık mısın nesin.
burnunun ucunu göremeyen hükümetin doğu türkistan'ı görememesidir. uyutulan milletin* de uyumaya devam etmesidir.
1994'teki rwanda katliamı ile aynı derecede bir durumdur.

onlar yaptıklarında dünya nedense sus pus oluyor?! ama bir başkası yapsın, nasıl dünyayı ayağa kaldırıyorlar ama.

(bkz: çifte standart)
reklamlara oynamanın sonucudur. bazılarının derdi insanı yardım adı altında propaganda yapmaktır. bu nedenle doğu türkistan kimsenin umrunda değildir. tek dertleri filistindir!
http://benguturk.com/icer...u-turkistan-sorulari.html

nerdesiniz ulan nerdesiniz.