bugün

kışın doğalgaz zammına karşı verilecek toplumsal tepki.

elektrikli battaniyeye uzatma kablosu ile bağlanmak çözüm olabilir.
elektrikli battaniye çok yakmıyor.
" ha sıçtın ha karnın gitti " denmez mi ?
sanki elektrik beleş !..
aklı selim düşünen düşünme yetisine sahip her bireyin yapması gereken eylemdir. ben bile doğalgaz yakmıyorum sigara içtiğim için duman çok olur tipide olsa cam açıktır çünkü ben soğuk havaları severim. evet hatta net ötesi..
yalakalık yapmak için fırsatı kaçırmayan kişilerin beyanıdır. kraldan çok kralcı olmak.
Antalyada yaşayan insan cümlesi.
"Bana üşümekler geldi" diyen kişinin ilk sözü.
Zamdan her türlü etkilecegiz cünkü sanayi fabrika ve isletmelerde kullanılan dogalgaza yapılan yüklü zam kullandıgımız her ürüne zam olarak yansıyacak. O köprüden geçmesen, o dogalgazı yakmasan bile her türlü sabah yazılan gibi haşırttı blackbourd muydu hah ondan.
Ve zatürre oldun değil mi bu tür düşünen insanlar Fransa'daki protestonun neden başladığını bilmezler azcık sorgulayın be kardeşim (not:bu ironi için yazılsa bile cidden böyle düşünen insanlar var).
tüh ya bu bizim aklımıza nasıl gelmedi.
Kafana sık.

Hiçbir şeyden etkilenmemiş olursun.
akabinde donarak ölüyorum olarak tamamlanması gereken başlık.
Valla ben gittim bursadan imalatçısından güzel bir şömine soba aldım. Bahçedeki kuruyan ağaçlardan kalan epey odun var. Gerisini hüloğğ reis doğalgaz buldu diyenler düşünsün.
görsel
Çözüm değildir. Elektrik üretiminde doğalgaz kullanım oranı yüzde 37 yani doğalgaz yerine ısınmak için elektrik kullanan da dün gelen %47lik zamdan etkilenecek.