bugün

TEPE kolejiyle gokdil kolejinin birlesmesiyle acılan okuldur.Her sene yayılırlar korkarım yakında istanbulu saracaklar*..Tepe ogrencilerini durdurabilmek icin yapmadıklarını bırakmamıslardır fakat onların yararına hicbir durum meydana gelmemistir...
(bkz: yalan okul)
hayat karne değildir şeklinde ana babaları karne konusunda bilinçlendirmeyi hedefleyen projeye imza atmış okul.

daha fazla bilgi için susayanlara: http://www.milliyet.com.tr/karne/
süper bir kolej. çoğu dizide okul olark bu kolej kullanılıyor.
dizilerde herkesin aynı okula gittiğinden kuşkulandıran, oks sınavında baya iyi derece elde etmiş okul...

http://www.dogakoleji.com
beykoz'da,bostancı'da,üsküdar'da,acarkent'te,sariyer'de,kartal'da,yakacık'ta ve kanada'da bulunan şubeleşmiş eğitim kurumu.

(bkz: bir doğa nesli yetişiyor)
önümüzdeki eğitim öğretim yılı için anaokulu fiyatları 10.500 ytl olan kurum.
sarıyer kampüsü 12.500 lira ediyor bu sene.
anadolu lisesi ögrencilerini burs yoluyla kendi bünyesine katmaya calisan..lise sona gectigimde benimde kapimi calan kurum..
sahiplerinin gelirlerinin bir kısmını da içinde okul senaryosu barındıran dizilerin çekimlerinden karşıladığı, dizilerin vazgeçilmezi özel okul.
istanbul'da yapılan 20. dünya liseler basketbol şampiyonası'nda erkeklerde türkiye'yi temsil eden takımlardan biri olan ve finale kadar yükselerek finalde sırbistan temsilcisi knjazevacka gimnazua'yı 86-64 yenerek, dünya şampiyonu olmuş takımdır.*
içi seni, dışı beni yakar okuludur.*
bir şubesi de sarıyer'de bulunan kolej.
Doğa konseptli eğitim anlayışıyla kendilerine ait bir vizyonu ortaya koymuş,akademik eğitim ile sosyal gelişimi bir arada sağlamaya çalışan, bunun neticesinde '2009 Erkekeler Liselerarası Dünya Basketbol Şampiyonluğu' gibi birçok başarıyı yakalamış okul. Veliler tarafından tercih edilirlikleri arttıkça haklarındaki spekülasyonlar da rakiplerince arttırılan bir kurumdur ayrıca. Biri SBS'de diğeri ÖSS'de derece yapan yeğenlerimden bilmekteyim ki, samimi ve yenilikçi bir eğitim amaçlayan bir kurumdur.
istanbul'un her yerinde reklam panolarını görmek mümkündür. Eğitimdeki ve sosyal aktivitelerindeki başarılarının var olduğu gibi hakkında bazı spekülasyonların da eksik olmadığı eğitim kurumudur. Bunun nedeni belki de reklam yaptıkları panolarda zaman zaman hayal ürünü cümleler kurmalarıdır. Mesela "2008 - 2009 Türkiye Liselerarası Bayanlar Hentbol Şampiyonu" gibi. Zira bu unvan Antalya Muratpaşa Lisesi'ne aittir. Bir başka özellikleri ise devralmadıkları okulları bile almış olduklarını söyleyip velilerin kafalarını karıştırmalarıdır. Ne de olsa kimse araştırmayacaktır ve onlar da istediklerini yazıp söyleyip duracaklardır. Öte yandan ödüllü çok büyük kampüsleri ve midillileri vardır. Ki bunlar da bir çocuğun eğitimi için olmazsa olmazlardandır.
vaktinde evimi zırt pırt arayan, her arayışlarında reddetmeme rağmen hala bedavaya veya çok düşük bi fiyata okuyabileceğimi söyleyen bayanların gelmemi istediği okul. eğitiminin pek iyi olmadığını okuyanlardan duymuştum.
vakti zamanında mezun olduğum gökdil koleji'ni de satın almışlar bunlar. her e-5'ten geçtiğimde bakar bakar hüzünlenirim.
alternatif çocuk dizilerinde çocukların gittiği okuldur genelde.
(bkz: selena)
(bkz: en iyi arkadaşım)
(bkz: bilimum boktan dizi)
ayrıca lisede şort etek falan yoktur, bir hevesle gidersiniz şort etek giyecem holeey diye ama sonuç; şort etek sadece ilkokul içindir.
kendi velisini okul tanıtımı için arayabilen okuldur .
sanayi sitesinin içinde doga temalı okullarının ilk subesını acmıs, 2 senemı yiyen(2 senem daha var neyseki) dısardan doga koleji gibi gorunen fakat ıcınde asla doga koleji olmayan, özel okullar zinciri.

(bkz: zararın neresinden dönersen kardır)
(bkz: ğlobal)
(bkz: fetiş imşek)
sakaryada şube açmışlardır.
öğretmenlerini her fırsatta kullanmayı hedefleyen, stajyer öğretmenlere bayılan, maaşların bir kısmının elden, bir kısmının bankadan şeklinde ödendiği, yaklaşık üç sene öncesine kadar öğretmenlerini stand hostesi olarak bilimum mekenlarda kullanmış, yaptığı okul tanıtımı ve etkinliklerde katılımı yüksek gösterebilmek için bütün öğretmen ve orta düzey yöneticilerine katılımı zorunlu tutan, kağıt üzerinde öğretmenlerinin yarısı kayıtlı olan okul müsveddesi.istanbul dışına da el atmışlardır, artık öğretmenleri türkiye çapında yolculuklara başlamıştır.seyahat engeli olmayan ve her yola gelen öğretmen ve adayı arkadaşlara önerilir.
okuldan ayrılmak isteyip sözleşme yenilemeyen öğretmenlerine yaz tatili vermeyip okula gelmeye devam edeceksiniz ama servis yok kendi imkanlarınızla halledin diyebilecek yüzsüzlükteki yöneticilere sahip okulumsu.
öğretmenlerine, çalışanlarına pek de iyi davranmayan cücük kadar maaş veren kurumdur. tabi iyi maaş alanlar da vardır ama ben nedense hep az alanlarına rastladım. burada öğretmenseniz yalnızca bir öğretmen değilsinizdir birçok sorumluluk ayak işi dosya işi cartı curtu sizi bulur, yorar adamı kısaca. binici öğretmenlerini çok severim o ayrı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar