bugün

söyleyenler arasında cem yılmaz, tuvana türkay, levent yüksel, manga gibi ünlü isimler bulunduran yeni şarkı.

https://www.youtube.com/watch?v=Hu97Hk8MT8U
Az önce dinlediğimdir. Aralarında bir tane yakından tanıdığım isim çıktı karşıma. hiç de söylememişti. gayet güzel olmuş. Bakalım 9 ne zaman gelecek.
Mükemmel bir proje olmuş.

Tek kelime ile bayıldım. Hele levent yükselin o biterken ki yaptığı nağme. Beni benden aldı şerefsizim.

Anti parantez olarak dk. 2 den 2.10 a kadar geçen zamanda söyleyen kız (Tuvana) beni benden alanlardan.

Daha iyilerini bekliyoruz. Saygılar ve sevgiler...
Tuvana Türkay ve şule Demirtaş adında iki güzel hatun barındıran yapım.
Her yere şakır şakır termik santral yapılıyor elin gavuru gelip eylem yapiyo haberlere bile cıkmıyorken boyle projeler samimi gelmiyor. Madem doğa için, gidin zincirleyin kendinizi santrallerin önüne de halk da pesinizden gelsin.
tuvana türkay'lar mesaj atabilir.
Biri de çıkıp demiyor ki "aga bu nedir?".

görsel
çok güzeldir fakat bir doğa için çal 4 değildir *
Kadını, erkeği, alevisi, sünnisi, lazı, kürdü tek yürek olmanın coşkusunu hissettiren, müziğin evrensel boyutunu bir çırpıda sergileyen, en sevimli ve barışçıl proje.
Çok yaşayın!
insan olmak ne güzel!
dün akşam tesadüf eseri dinlediğim parça. hakkaten hoş olmuş. araya ünlülerin serpiştirilmesi de güzel durmuş.
dün akşam ana haber bülteninde dinlediğim parça. zaten doğa için çal ın diğer şarkıları da efsanedir. bu da öyle olmuş...
sikko parça olmuş. karadeniz müziklerinden oldum olası tiksindim zaten.
hiç umrumda olmayan sikko parçadır. yıllardır sizin mutehitleriniz ülkenin doğasını katletti birazda sizin oralar katledilsin anlayın bunun nasıl bir his olduğunu.
piremseslerin şiveli şarkı söylemesinden hoşlanmıyorum, onun dışında kariyeri olan sanatçıların bölümleri güzel mesela levent yüksel.
altyapı gayet güzel.
ama eski doğa için çal havasını alamadım
ya peki doğanın bizden çaldıkları???
Valla tuvanacığım sağolsun iki üç kez izlememe sebeb oldu. Diğerleri kadar güzel değildi ama begendim.
Öncekiler gibi bu da çok güzel olmuş yapanın, emeği geçenin eline sağlık.
Yalnız haydeye böyle bir çalışma yapıp, Kazım koyuncuyu hiç anmamak olmamış be..
o tulum nasıl bir mucizedir öyle aldı götürdü beni ya...
helal olsun.
karadenizli olmayanlar karadeniz şarkılarını kendi türkçeleriyle söyleseler çok daha güzel olur. bir karadenizli olarak bu taklit dilden ekstra haz etmiyorum.

keman çalan bir genç arkadaş var o kısmı çok hoş.
ve tabi ki metin türkcan girdikten sonraki kısım gerçekten güzel ve farklı bi yorum olmuş.
Ezcümle bütününe bakılınca güzel olmuş. Bi de tuvana türkay hakikaten güzel kadın.
çok çok güzel karadeniz müzikleri varken neden hayde?
doğa için çal projesinin son ayağıdır.
doga icin cal´a fikren destek vermeme ragmen, bir kazim koyuncu hastasi olarak hic de begenemedim,yazik oldu haydeye, iki senelik emege de yazik. ustalarin hepsi kendi icinde cok guzel soyluyor lakin karadeniz ruhunu veremiyorlar neticede.

doga icin calin en sevdigim versiyonlari:

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be&t=386
http://www.youtube.com/watch?v=MbPOFfdvOZk
Başarılı bir çalışmadır. Güzel bir tat verir. Ancak hiç bir siki beğenmeme timi bu başlıkta da boy göstermiştir.
harika olmuş ya. daha önceden de dinlemiştim ama bi saattir üst üste açıp açıp artık göbek atma noktasına geldim. biri beni durdursun..
hayde deyince cem yılmaz olmaz mı? av mevsimi modunda.

yine sağlam olmuş.
Koskoca levent yüksel varken neden cem yılmazın adıyla reklam yapılır anlamadığım, fakat her serisindeki gibi bununda efsane olduğu kabul ettiğim gerçektir.
Edit; imla