bugün

öncelikle bu bir trol başlık değildir.

uludağ üniversitesi fizik bölümü doçenti fizik profesörü ilker küçük'ün 47 yaşında vefat etme haberini aldım, bu sabah. kendisini şahsen uludağ üniversitesi fizik topluluğuna üye iken tanırdım. kendisi üniversitede ve bursa bilim ve teknoloji merkezinde tanınan bilinen biridir. ilker hocanın başta ailesine yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır diliyorum. mekanı cennet olsun.

kaynak:

görsel
Allah rahmet eylesin. Genç yaşında ölme Sebebi nedir acaba? ister istemez insanın aklına korona geliyor hemen.
Allah rahmet eylesin.
ayrıca kendisi fizik bölümünde elektrik (emt) dersi veriyormuş. öğrencilerinin hepsi şokta.
mekânı cennet olsun.
Çok abartılacak bir durum değildir, hepimiz ölecez, bir vakit gelecek toprak olup kaybolacaz yerin altında, neyse Allah emeline göre rahmet eylesin.
ilker hoca hatırladığım kadarıyla prof idi. eşiyle(nil küçük) beraber görev yapıyorlardı. öğrencilere az iyiliği dokunmamıştır.

Bir süredir koronavirüs tedavisi görüyordu fakat son testi negatif çıkmasına karşın kalp ritmindeki bozukluk sebebiyle hastalığa yenik düşmüş. Allah yakınlarına sabır versin.
ölümün olduğu dünyada ölüme şaşırıyoruz. ne güzel..