bugün

arkadaştan da öte, her şeyini paylaştığın dost gördüğün kişiden soğumaktır.
bu aralar kendimde hissettiğim durum. dost dediğin senin,ailenin,işinin bekçisi olur her hesabina gözünü mü diker. bakalım soğumaya devam mı edicem yoksa kendini toparlayacak mı.
senin hissettiklerini paylaşmadığında oluşan durum. Her şeyin olan bi insanın senden uzaklaşmasını izlemek ayrıca üzücü bir durum.
Elimizde olmayan sebeplerden dolayı ayrı düştüğümüz günden beridir ne arıyor ne de soruyor. Bende aramıyorum.
3 sene oldu.
oluyo arada boyle.
dostum dediğim insanın beni insanların içinde küçük düşürmesiyle hissettiğim şey.
Şu ana kadar anladığım en büyük şey insanın ailesi dışında gerçek dostu olmuyo.
kalabalıkta donları indirdikten sonra yaşanılan duygusal durumdur.
Zordur dosttan soğumak ancak birkez de soğudun mu bin takla atsa da yürek bir daha ısınmaz.
Çok yakın doslar bile arada görüş ayrılıkları, ufak tartışmalar yaşar ama soğumak için büyük nedenler gerekir.
yakın zamanda başıma gelen.
Dost mu oda ne.
Dost olmanin zor oldugu gibi soguma durumununda zor olmasi durumudur. Tabi bu kime dost dediginizle ilgili. Dosttan sogunmaz diye bir sey yok. Bu dunyada herkes herkesten soguyabilir hatta satabilir. Dunyanin kanunu bu. Insanogluna asla guven olmaz. Bu herkes icin gecerli. Oyle bir yanlis yapilir ki sana o bunun farkinda bile olmaz bu sana koyar olayi bu bitirir. Sen oyle bir sey yaparsin ki sen yaptiginin farkinda olmazsin. Ama bunu soylemene gerek olmaz. Cunku soylenir dillenirse anlami kalmaz. Dostluk bence farkindaliktir. Tam anlamiyla empatidir.
büyük darbe yese de insan zamanla alışır. nelere alışmadık ki.
7bin lira takarsa oluşan durum. test ettim. ırıspi çıciği
iki yuzluluk yapmasi

isimiz dustugunde telefinlarinin 2 sininde aniden bozulmasi ve ertesi gun hemen tekrar calismasi.
Bugün bizzat başıma gelen hadise.
Aramızda kalsın sözlük,soğumadim adeta tiksindim.
Soğudum evet. Kardeşim dediğim kişi hala kardeşim ama.
Demek ki neymiş dostlar değil kardeşler kalıcıymış.