bugün

star tv'nin ( dost beni pazarda ) görsün mantığıyla yola çıktığı, günün izlenmeyen saatlerinde yayına koyduğu program.
atv de yayınlanan ve nihat hatipoğlu nun insanlara fakirliği, yoksulluğu övdüğü ama karşılığında dünya paralar aldığı program.
Programda
Eyy insanlar aza kanaat edin
Yoksulum fakirim diye isyan Etme

Programdan sonra
"Usta bizim günlük ücret ne kadardi ne zaman yatacak"..
Ne yalancı ve iftiracı şerefsizlerin olduğunu gösteren başlık. Hadi bir kanıt göster hocanın o paraları aldığına. Sizin derdiniz Allah ve resulünü anlatanlarla.
https://www.google.com.tr...tipoglunda-magazin-101803

Habertürk yazarının paylaştığı ücret miktarları...ayrıca cengiz semercioğlu nun da bir yazısı vardı bunlarla ilgili. Ama bu aklı evvel gerzolara adama yatırılan paranın dekontunu alıp göstersen bile “hoca çekerken gördün mü” diye savunur bu donsuz şoparlar...

Bunlara aklı sivriltip soksan yine etki etmez öyle tipler bunlar...

Hoca alsın parasını lafımız yok helalü hoş olsun amma ve lakin insanlara falir fukaralığı öğütlerken bu ücretleri almak ironi yaratan bir durum sadece vurguladığımız bu.
Dangalağın teki mynet haberini paylaşır, haberin içeriğini okumaz (okusa kaynak namına bomboş olduğunu görecekti) gelir burada akıllı rolü keser. Ulan milyonlarca müslmanın olduğu ülkede yaşıyorsun ama islam hakkında en ufak bir malumatın yok. Bana sadece bir tane sadece bir tane ayet veya hadis göster ki “fakir yaşayın” desin. iftira attığın hocanın da bir tane yalnız bir tane görüntüsünü at ki fakir yaşamayı öğütlemiş olsun.
Herkes Nihat hatipoğlunun bir ay boyunca ramazan programı ücretini konulur, lakin popçu bilmem neyin o paranın 2 katını yarım saatte aldığını konuşmaz.
islamın, fıkıhın malumatının zekatı olsa gelir elimi öper benden alırsın boş boş konuşma karşındaki insanı bilmeden...

Burada ayet, hadiste fakirlik övülüyor diyen var mı? Okuduğunu anlamayan bir cinssin gelmişsin burada millete din iman satıyorsun olmayan aklın sıra...

Fakirliği övmek demek “fakir kalın, mutlu olun” demek değildir. Gerçi sende bunu anlayacak kafa yok... bak mesela ;

https://youtu.be/AGvuKDbefgE

Bu videoda da benzer durum var...hakeza buna kötü veya yanlış diyen de yok sadece ironik diyoruz önce kullanılan tabirin anlamını öğren...

Yukarıda yazmıştım, size dekont göstersek “parayı çekerken gördün mü” diye savunma yaparsınız hala kaynak boş diye nağme yapıyorsun gelmiş. Google a konuyu kısaca yazsan bile 100 lerce köşe yazısı ve açıklama çıkıyor...ilgili kanala da bu soru soruldu, kanal açıklama yapmadı neden acaba...

Ama katiyen inandıramazsın bunları. Neticede ateistim diyen adamı “ayetler var” diyerek delil gösterip ikna etmeye çalışan kafa bunlar. Bakmayın siz.

Gerçi anlayana sivri sinek saz, anlamayana sazı soksan az.

Sizinki de o hesap işte.
Kendi okuduğunu anlamaz bana okuduğunu anlamayan der. Bak sivrizeka, bilale anlatır gibi anlatacağım.

“insanlara fakir fukaralığı öğütlerken bu ücretleri...” ifadesini kullanıyorsun. Ben de bu ifadeni doğrulayacak tek bir kanıt göster diyorum. Gitmişsin bana, fakirken peygamberden zengin olmak için dua isteyen sonra da mal hırsına kapılık yolunu şaşıran adamı anlattığı videoyu atmışsın.

Neymiş boş kaynak diye nağme yapıyormuşum, yüzlerce köşe yazısı varmış. Be kodumun sivri zekası, sana kaynağın ne olduğunu öğretmedi mi ilkokul öğretmenin? Hadi o öğretmeni ortaokulda da mı öğrenmedin? Lise? üniversite? Kaynak diyorum sana. Birincil ya da ikincil bir kaynak göster bana bu adamın bu parayı aldığına dair. Ancak senin gibi her duyduğuna inanan provokatör malların yazdıklarına inanıp bana kaynak diye atarsın.

Öyle çok bilmişlik taslayıp üstten konuşmalarla olmuyor bu işler. Git iddialarını sağlam argümanlara dayandır öyle gel.