bugün

bim de satılan giderek ün kazanan yoğurttur.
bide kaymaklı tava yoğurdu vardır ki. dillere destan.
bahcesehir üniversitesi nin marketing hocasının bile övdüğü yoğurt. piyasadaki besin değerleri en iyi olan yoğurt imiş efendim.
ilk zamanlar bayagi dandikti ama simdilerde isi epey düzelttiler. Elbette bir foca yogurdu degil. Neyse tayyibe para kazandirmaya devam zira benim oturdugum allahin daginda yaya gidilebilen bir bu var market namina.
futbolcu olarak karşılığı gökhan gönül olan yoğurttur.

not: neden böyle bir benzetme yaptığımı tam olarak ifade edemeyeceğim ama öyle demek istedim, dedim.
tava olanı enfestir.
süt tozu ve jöleden üretilen yoğurtumsu madde. içinde süte dair hiçbir şey yoktur.
annemin vazgeçilmezidir. içinde kuyruk yağı olduğundan şüpheleniyorum.
gelmiş geçmiş en iyi yoğurttur. içindeki katkı maddesi umrumda bile değil , hayatıma zevk katmaktadır.
orman meyvelisinin nefis olduğu bim yoğurdu.
dost süt'ün ekürisidir.
Tarihi tam 20 gün geçmiş olmasına rağmen afiyetle yenendir. O değilde adamlar yapıyor beyler. Yanına birde bulgur pilavı ohh... Ha birde içinde nasıl bir katkı maddesi olduğu düşünülendir.
500 gramlık kutusu 1.5 liraya satılan yoğurt (bkz: sudan ucuz)
piyasadaki diğer yoğurtlardan farkı olmayıp; streptococcus thermophilus ve lactobacillus bulgaricus mikroorganizmalarının önderliğinde fermente edilen bim çıkışlı süt ürünü.
Dost sütün kızıdır. Ucuz ve lezzetli olması cazibesini arttırır. Meze yapımında veya sarmısaklı yoğurt olarak kullanılabilir. Yayla çorbasında harikalar yaratır. Tecrübeyle sabittir efendim...
öğrenci dostu yoğurttur.
kaymaklısı da, homojenize yoğurdu da süperdir. bim'in harikalarından biridir. üstelik kalitesine karşın son derece uygun fiyatı vardır. bim de satılan çoğu üründe olduğu gibi.
3 kg bittiği an bime gidip aldığım olmazsa olmaz olan öğrenci dostu yoğurttur.
piyasadaki bütün fabrikasyon yoğurtlar gibi gerçek yoğurt değildir. evde bir yoğurt yapıp yiyin fabrikasyon yoğurtlar ile farkı anlayacaksınız. edit: danone, tikveşli, sütaş, pınar falan hep aynı. yanlış anlaşılmasın.
Çok çok harika 10 numara yoğurt. Halk ekmek gibi hem güzel hem ucuz.
diğer yoğurtlarla arasında o kadar fiyat farkı yok.

ama lezzet farkı var hacu.

bayılıyom lan bu yoğurda, kaşık kaşık ekmeksiz gidiyor.

not: evet bekarım, tek başımayım. bazen ekmek yoğurt yiyip işe gittiğimde olur.. evlenme çağına gelmiş eli yüzü düzgün, babası zengin olan genç kızlar özelden ulaşsın..
piyasadaki en iyi yoğurttur. fiyat olarak da öğrencilerin yanındadır.
Düşman peynir.
Bim in en çok tanınan ürünlerinden biridir.
meyveli olanı şahanedir. böğürtlenli olanı mis gibi gider. çileklisi de fena sayılmaz. ama sade olanı pek güzel değil, yörsan candır.