bugün

haklılık payı olan cümle.
şahsen ben böyle yapıyorum ve hakkımda yazılan üzücü, kırıcı, gerçek dışı bazı entrylerden bu şekilde haberdar olup gereken karşılığı, saygı ve format çerçevesinde verebiliyorum.
adamı boşu boşuna donuza eklemiyorum ama masum ayağına yatıp alaycılıkla hedef saptırıyor. yazık...

edit: donuz listesindeki arkadaş beni sinirlendirmek için açtığı başlığın ilk entrysini silince başlık başıma kaldı. bari cesur ol da bir iddia yönelttiysen arkasında dur. kaçma !
O zaman ne anlamı kalıyor. Donuzladiysan okuma. Merak duygusu işte.
bazı şahısların anlamamakta ısrar ettiği cümle.
şimdi bunlar muhtemelen çıkış yapıp hakkımda yazılanları okuduğumu zannediyorlar.
oysa durum şu: sözlükten çıkış yaptığım zaman, tavsiye edilen başlıklarda, nick başlığıma yazılmış kırıcı bir entry karşıma çıkabiliyor. aniden denk geldiğim için hemen kapatamıyorum. durum bundan ibaret...
hala art niyetle yanlış anlamakta inat eden varsa da kendi sorunudur.
görsel
defalarca açıklandığı halde, sırf sarf eden yazarı tahrik edip sinirlendirmek için gündeme getirilmiş olan cümle.
daha önce açıklamasını net bir biçimde yaptım. buna rağmen hala bunu gündeme getiriyorsan açık ve net kötü niyetlisindir. tartışmam bile.
görsel
donuzlamayın olum siz de ne uğraşıyorsunuz bu kadar.
laftan anlayana bir kere açıklamak yeterli olur. yine de, sizin aksinize iyi niyetli olduğum için, bir kez daha belirteyim: sözlükten çıkış yaptığımda karşıma tavsiye adı altında açılan başlıklar ve yazılan entryler çıkıyor. çıkış yaptığım ve donuz listesi offline olan durumumu kapsamadığı için sık sık hakkımda yazılan kırıcı şeylerle karşılaşabiliyorum.
bak yine açıkladım, hala anlamamakta inat ediyorsanız sorunu kendinizde aramanızı tavsiye ederim.
açıklaması olan ve hali hazırda iki defa yapılmış cümle. üzerinden sinirlendirme çalışması yapmaya devam edenler sadece kötü niyetini kanıtlar bundan sonra.
Kimseyi donuza ekleyecek kadar işsiz değilim. Mesaj alımını kapatırım en fazla o da istediği gibi rahatsız etmesin diye. Kimseyi okumayacaksan worde yaz dur ne farkı var?
Hala boşuna uğraşıp üzerinden ayar yetiştirme uğraşına girenlerin açık ve net kötü niyetli olduğu tartışılamayacak olan haklı cümle.
Hatanızı eleştirmem işinize gelmiyor, bana düşman oluyorsunuz işte. Başka açıklaması da yok. Zorlamayın boşuna.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar