bugün

ne nerede ucuz, nerde ne var beleşe her şeyi bilirler.Her türlü kampanya ve promosyonu takip edip vole vurmaya calısırlar.Aynı ölücüler forumda ikinci el sayfalarında aktif faaliyet gösterip satıcının malını fiyat/performans olarak kötüleyip ucuzu kapatmaya calısırlar.beleş mezar bulsa girecek tiplerdir.
Hopi uygulamasında 25 tl lik hediye çekine alt limit getirmeyi başarmışlardır. 67 tane kod aldığını iddia eden var Ama ne kadar doğru bilemiyorum. O kadar telefon numarası bulmak zor olsa gerek.

1,5 yıl sonra gelen edit: kampanya alt limitsiz 25 tl hediye çeki vermekteydi. bu hediye çekleri boyner, ykm vs gibi alışveriş sitelerinde kullanılıyordu ve yanlış hatırlamıyorsam 1 milyon adetle sınırlıydı. sonrasında 25/100 gibi bir alt limit getirildi.
yeni nesil dolandırıcılardır. bu adamlar genelde mağazadaki veri girişçileri işinden eden götlerdir.
organize olduklarında büyük şirketleri zarara sokabilen yamyam topluluğu.
Komikler sadece. Klasik esnaf.
Müdavimlik noktasına gelip takıntı yapmaz iseniz, aslında zaten yaptığınız harcamalarınız için avantaj sağlıyor. Hırslanmadan yılda 400-500 TL arası ücretsiz alışveriş hakkı kazananlar var. Heee kendini kaptırıp 3 kuruş kazanmak için 5 kuruş kaybeden de var. (bkz: Akıllı ol) Kredi kartı mağdurları
dominosu da sikmişlikleri vardır.

7/24 açık olmayan dominoslara gece saat üçte sipariş verirler. yemek sepeti zaman sayacını başlatır ama pizzacı kapalı olduğu için pizza gelmez. sabah dominos açılınca sipariş listesinde görünür. ölücülerimiz sabah kahvaltılarını beleş pizzayla yaparlar. ama artık o açık kapandı diye biliyorum..
bi ara lacoste da tek kullanımlık parfüm dağıtıyordu tabi hemen bunun konusu dh ye açıldı ve herkes tek kullanımlık beleş parfümünü aldı. kargocu o kadar yolu boşuna geldi. apartmanınıza kadar boşuna çıktı..
son 1 haftadır içlerine sızdığım oluşum , abi yok böyle bir zevk , adamlar hayatın bugunu bulmuşlar haberiniz yok amk , ben ki alışverişten tiksinen bişey alınması gerektiğinde almamak için her yolu deneyen adamım amk bildiğiniz oturup sabah akşam hepsiburada morhipo gittigidiyor n11 gibi siteleri takip ediyorum , indirim kovalıyorum

çok çılgın bişey lan ciddiyim , mesela o %80 ve üstü indirim yazısını görüyorsun ya yemin ediyorum huzur buluyorum lan

bundan sonra ben de ağır bir ölücüyüm artık
öncelikle (bkz: tuvnera)

yalnız dikkatli olun çaktırmadan götünüzdeki donu kargo parasını size ödetip alabilirler. bir de avatajix kullanırlarsa siki yediniz.
fırsatçı > beleşçi > aç > safsiken > ölücü > mezarcı > nekrofili > üçkağıtçı > dolandırıcı > sahtekar > hırsız
rütbeleri alan şahıslardır.

Bu adamlar birkaç alışveriş sitesi ve mağazayı batırdı, çoğu kampanyalarını iptal ettiler, kimi de satışlarını durdurdu. yani yamyam kapitalizm yine kendi gibi bu sinek yağına yumurta kıranlar yüzünden darbe aldı. Ancak buna rağmen şöyle bir paradoks var. Yine en çok üst konuya reklam veren firma sayısı sıcak fırsatların konusunda. Yani siken ile sikilenin bir potada eridiği durum halini almış.
çingenelik levelleri en üste dayanmıştır.
siteyi açıp bir bir okuyacaksın. böyle bir organize olma eylemi diğer hiçbir platformda yok. böyle bir kampanya, fırsat, boşluk bulma.. ama aklınıza dahi gelmeyecek saçma ve küçük şeylere kadar.

gülmek garanti. *
Çok yardımsever olabilirler bazen. Severim kendilerini.
fikret orman bunlardan biri değilse beni siksinler , çok ciddiyim hesabı vardır burada aq.
2 tl'lik indirimden yararlanabilmek için, 40 sayfa birbirleriyle fikir alışverişi yapan, uzun uzun makaleler yazabilen insanlardır.
bedavaya dildo bulsalar alır satarız mantığındaki adamlardır. Ürünü indirimli almak için ortalığı yıkarlar. Kaç site kapattılar sayısını bilemiyoruz.
11 liraya istanbul'dan frankfurt'a paris aktarmalı bilet bulmuşlardır fakat okul yüzünden yararlanıp gidemedim.
lan olm sizin gibi sigarayı ondan bundan otlanan, içtiği çayı bile veresiyeye yazdıran adamlar değillerdir
neyin iyisi ucuzu nerede arar dururlar. buralara gelip sözlük bana karı bul, kanamam başladı nabayım gibi
insanlık alemine büyük katkıları olan zırvaları yazmazlar, var olsunlar. devam bro.
selamun aleykum.
sayelerinde bugün gül gül öldüğüm tiplerdir. boş mezar bulsalar girer bunlar lan.
birakin gelsin hele birakin.

forum donananim haber den selamlar.

sicak firsatlar ve 2.el bolundeyim.
içlerinde oldugum için bazı zamanlarda cok güzel fırsatlar yakaladığım topluluk.

Hepsi birlikte 650-700 civarı tutan üç adet ayakkabıyı toplamda 200 küsür liraya almışlığım bulunmaktadır. Ayrıca bu ucuza alım işlemi, ne mağazayı sömürmek, ne de milleti batırmak gibi bir gaye içermemektedir. internet sitesinde indirim yapmışlar, elemanın biri de denk gelmiş. Patır patır ürünler alındı. Alan memnun kaldı, satan malını sattı. Hayırlısı.
bim'de satılan makarnaları bile kampanyası çıkınca alır. siteye üye olmasına gerek yoktur. ablamın işyerindeki bir öğretmen var böyle böyle 360 milyarlık ev aldı şerefsizim.
yıllardır yakından takip ettiğim ölücü dostlardır.

lakin 1 kez olsun 1 kampanyadan yararlanamadım...