bugün

Amerikan halkı kendisini kazara başkan seçerse Allah'a yalvarıp, başka gezegenlere ışınlanma isteğimize sebep olacak; Manyak, denyo, arsız, vs. her bi sikim kişisidir.
Evlerden out, Starburst galaxy in. Zittirsin gitsin orada toza dumana karışsın mal.
bir daha gel,
gel amerika'dan
sarı saçlım mavi gözlüm...

#makeamericagreatagain
seçilmesi çoğu kitleyi rahatsız edrn kişilik. özellikle ingiliz medyası çok rahatsız.
Göçmenleri birleştiren adam.
türkiye hakkında düşüncelerini merak ettiğim kişi.
acı olayları seçilince takip edeceğiz... hepimiz görücez herif bizleri kılıçtan geçirmek için geliyor sırada türkiye var kusura bakılmasın ama *
laf goygoyu yapan adam amerikayı derin devletin yönettiğini herkes bilir. başkanlar sadece konuşan kuklalardır.
hacivattan salaklaşmasını beklemezsin ya da karagöz aydınlanmaz birden delidumrul kimseye yavşamaz. kuklalar yapacakları işlere göre belirlenirler. meşru zemin oluşturmak içindir. sayın ay ve güneş.
yine bir super tuesday gecesi ve yine bir zafer kazanacak kişi.

canlı izlemek ve tüm dünyanın yorumlarına chat panelinde katılmak için:

https://www.youtube.com/watch?v=wZdSU2SKYRg
indiana'yı 351.171 oy alarak yüzde 52.9 ile götüren anti-establish adam.
islam karşıtı abd başkan adayı. seçilirse amerikaya gitmeyi unutun he ordaysanız eğer baskılara hazır olun.
kendisinden büyük şeyler bekleniyor ama seçilemez.
amerikalıların kendisinden D*nald T*ump diye bahsedip ağza alınmıcak gibi davranılan kişi. Ağır ırkçı oluşuyla tüm amerika halkınında sert eleştirilerine maruz kalıyor seçilirse özellikle müslüman halkların kökünü kazıyacak amerikadan. #makeamericagreatagain kampanyalarıyla destek toplamaya çalıştığı halde pekte başarılı olduğunu söyleyemeyiz. herneyse long live hillary!
karşısındaki en çok desteklenen aday ted cruz an itibarı ile çekilmiştir.

karısını kızını öptü veda etti.

halk ise ''go home jew lover'' diye chatte yardırıyor.

siz hala müslüman düşmanı sayın trump'ı,

adamı en çok yahudiler istemiyor.
inşallah türkiye ile kafasına göre ilişki kurmaz. yoksa savaş çıkar. yıllardır biz abd'ye sitem ettik, onlar da sakinleştirici açıklamalar yaptı. bunun dışına çıkarsa buralar karışır.
son 1 haftada 8 milyon dolar harcanmış kendi aleyhine medyaya reklam verilmek sureti ile.

''60.000 reklam ve ekran yorumu gördük bu süreçte ve amerikan halkı buna rağmen beni seçti teşekkür ediyorum.''

diyerek konuşmasına başlamış başkan.

şimdi hillary'e saydırmaya başladı.

(bkz: yürü be)
bu adamın seçilmesi dünya açısından bile tehlike. meksika örneğin. parasını meksikadan alır mı alır evet ama illa ki ondan da bir şeyler alırlar. milyarder olmanın avantajı.

halka vaatlerde bulunmak, ürün satmak gibidir. siyaset en iyi pazarlamacılar tarafından yapılır. insanları nasıl ikna edeceklerini bilirler. - oscar wilde demek isterdim ama ben söyledim.
inşallah kazanır da amerikanın türkiye politikası net olur. bir öyle bir böyle olmaz.
buralar karışacak, vaziyet alın.
Bence Amerikayı ya yeniden mükemmel yapacak yada komple batıracak kişi. Ikisinin ortası yok, ya coşacak yada batacak. Şu an götünden sıkıyor, çaktırmadan akıl oyunu yaptırılıyor ama başa geçtikten sonra neler yapacak fikir yürütmek zor. Ben yerinde olsam ne kadar gereksiz boş beleş göçmen varsa şutlar, doktor, bilim adamı vb. gibi işe yarayanlarıda yankee'leştirir, oylarını aldıktan sonra beş para etmez white trash tipleride çaktırmadan zamanla azaltarak yok eder, islamdan uzak durur, sadece sömürür ve beni kontrol eden yahudi iplerini bir bir keserdim. Zamanla insanlar gelişimi farkeder ve tekrar beni isterdi. Hepimiz biliyoruz zaten ABD zaten böyle kuruldu, böyle süper bir güç oldu.
abd başkanı olmayacak olan kişidir. rahat olun.
gücünü milletten alan, adam gibi adam trump başkandır.

seni başkan yaptıracağız!

islamikleri kudurtmuş liderdir.
amerikalılar sıkılmış ki sırf olay olsun eğlence olsun diye bu adama oy verip taşşağını geçiyorlar. gerçek seçim zamanı geldiğinde hilary'in başkan olacağını herkes biliyor. ama amerikalılar işte. maksat olay olsun eğlenelim mantığındalar.
başkan olursa müslümanların üzüleceği kişi.
recep tayyip erdoğan'ın abd şubesi. burada bazı hayvanlar köpek gibi destekliyor islam düşmanlığı yüzünden lakin bu ayrıntıyı unutuyorlar. adam aynı recep gibi bulmuş damarı bastırıyor. iyi hoş recep'in muhalifi diye geçinip putin'i falan alkışlayan hayvanlar var.