bugün

fanila, etek kombinezyonunu hatırlatan nick.
sözlükteki en komik yazarlardan biri bence.
yılbaşını birlikte geçireceğimiz yazar. yemeği ben ödeyeceğim.
yılbaşı için bana da söz vermişti. bilemiyorum yaani don kulot tamam mı. artık eskisi gibi sevmiyosun beni zaten. yaaaaaa. üff. aldatma beni olur mu.
sözlükteki herkes onun "takip ettiği 3-5 yazardan biri" olduğu için yılbaşında çoğu insan onla takılmayı bekliyor.

nah alırsınız! o benimle.

seninim bebeğim.
hop! durun bakalım. n'oluyor? yılbaşında benimle olacak o. o kadar!
takip ettiğim 3 yazardan biri, yani üçün biri; yüksek kondisyonu, muz ortaları, adeleli kimliği ve en tabi vurucu kişiliğiyle, insanlık dışı şaheserler ortaya koyuyor. body building tuşu olsa direk hacklerim.
(bkz: çıkmaz demeyin şansınızı deneyin)
ekşi'de başarısız bir troll.
saf uludağ sözlük yazarlarıyla feci taşak geçen yazardır. severek takip ediyoruz.

(bkz: #9403279) bu entrysine, kendini çok zeki zanneden yazarlarca

-yalan bu olm. milleti mi kandırıyon lan?

tarzında liseli tepkisi verenler yok mu! en çok onlara gülüyorum.
Bu yazar bu gün doğmuştur. iyi ki doğmuştur.
takip ettiğim 3-5 yazardan biri. güçlü kaleminden çıkan vurucu tespitlerini ilgiyle takip ediyorum. badi tuşu olsa direkt ekledim.
doğum günü kutlu olasıca kişi.
doğum günü kutlu olsun yazarı..

nice yıllara diyorum..
doğum günü olan yazar.

nice mutlu yıllara *
geçmiş doğum günü kutlu olsun yazarımızın.
trollüğün ortaya çıkmasında en büyük etken olan yazardır. belki de ilk ve son büyük trolldü.
altı üstü troll, yazık.
takip ettiğim 3-5 yazardan biri. güçlü kaleminden çıkan vurucu tespitlerini ilgiyle takip ediyorum. badi tuşu olsa direkt eklerdim.

edit:ne eksiliyorsunuz?
(#11947256 )
(#12296864 )
öyle yoruma, böyle cevap.
dövmek istiyorum.
takip ettiğim 3-5 yazardan biri. güçlü kaleminden çıkan vurucu tespitlerini ilgiyle takip ediyorum. badi tuşu olsa direkt eklerdim.
insanların anlamsızca gerçeklik bekledikleri yazarmış. doğum günü kutlu olsun. *
küçüklüğümde don kişot yerine söylediğim sözdür, bu 'don külot' ya da 'don ki şort' dediğimde olurdu *
çelişkiler insanı.
(#13487310)
(#7229645)
iyi ki doğmuş yazar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar