bugün

Ancak sarı pipililerin karşı çıkacağı gerçektir.

Sidikliler sizi.

Edit: sari pipililer mi ekliyor la beni?
su götürmeyen gerçek. adamlar gerçekten pizzadan anlıyorlar. ürünleri oldukça lezzetli, kampanyaları da güzel, daha ne olsun.
Benim için Sbarro ve Pizza Pizza yarışır vaziyettedir. Dominos'un esamesi okunmaz.
türkiye'de kabul görmeyen durumdur.
şubeler arası standartları koruyamamışlar. şubeden şubeye uçurumlar var.
bir tanesi size harika bir pizza servis ederken diğeri mahmut pide & börek salonunda usta necaatinin yaptığı pizza kalitesinde bir servis getirebiliyor. bunu düzeltip kuryelerini de siparişleri sıcak götürmeleri konusunda biraz daha bilinçlendirse katılabilirim. ama şimdilim benim için en iyi little ceasars.
Benim için pizza bulls ve Domino's ölümüne kapışır. ikiside gerçek pizza tadı veriyor.
onu bunu bilmem de pasaport pizza türkiye'nin hatta dünyanın en berbat pizzacısıdır.

dominos'a gelince en başarılı mı bilmem de pizzaları güzel yiyorum arada.
Pizza time ve pizza il forno dan sonra başka yerde yemeyi kestim, ankaralılar bilir.
El yapımı italyan pizzası yememişler için geçerlidir.
pizzabulls tan haberi olmayan yazar beyanı.
pizza pizza ve dr pizzadan sonra gelir..
Dominos en çok tercih edilen pizza markalarından biridir. Bunun bir sebebi, siparişi hızlı şekilde getirmeleridir. Mangal sucuk pizzaları efsanedir.
Ablamdan sonra doğru olandır.
Parça pizza satmayan en başarılı pizzacıdır. Sokayım başarınıza
evimin 500 m ilerisini acilacak. gelsin kilolarrr
ürünlerinde kullandığı etlerin tamamı beyaz et olan pizzacı.
yengemden sonra doğru olandır.
pizza hut, little cesar ve dominos dan başka pizza bilmeyen insan tercihi.

başarıda kıstas ne? ticari başarıysa haklılık payı vardır.

ama lütfen franchise restoranların pizzalarıyla lezzet iddiasında falan bulunmayın.
yengemden sonra doğru olandır.
Papa johns,little caesars vr pizza huttan yememiş insan beyanatı.