bugün

yemeyip içmeyip düşündüğüm dominos pizzadan bedava pizza yeme taktiğidir. önce pizzacının önüne gidilir motorların tekerlerine teller yerleştirilir ve yolda tekerlek patlar. işi garantiye almak için motordaki pizza kutularına kilit takılır. dahada garanti için motor koltuklarına ketçap dökülür. sonra gizlice pizza mutfağına girilir. sahte bir aramayla aşçı uzaklaştırılır. pizza malzemeleri saklanır. eldivenleri yakın. sonra pizza oklavasını alıp saati kırın ki saati şaşırsınlar. ve sonra eve gelip pizzacıyı arayın pizza isteyin eğer yine gelirse zamanında yarın gidip pizzacıda işe başlayın ve kendiniz için pizza isteyin bilerek pizzayı geç götürün.
trafiğin yoğun olduğu saatlerde söylerseniz büyük bir şansınız vardır.
çok güzel duygular hissettirir ne de olsa bedava sirke baldan tatlıdır ki burda pizzadan söz ediyoruz. ayrıca kısmen tattığım zevktir. siparişi vermiştim artık geriye kolay gelsin demek kalmıştı ki birden telefon kapanıverdi. kontör yok zaten olsa da niye arayım tekrar siparişi vermişim. genelde 17 dk da gelirdi 23 dk oldu biz hem şüphelenmeye hem de umutlanmaya başladık hadi inşallah 30 olacak diye bekliyoruz. 30 oldu yok. evde bir sevinç çığlıkları falan. 35 oldu hala yok 40 oldu gene yok. en sonunda tekrar aradım 40 dk oldu nerdesiniz kardeşim bedava pizzamı istiyorum diyorum. yok efendim telefon kapandı da sipariş onaylanamıştı da, şimdi çıktı yola hemen geliyor. çok açız getirmeyin lan diyecek halimiz yok hem belki bedava olacak yani. dedim tamama hadi çabuk olsun. şaşmadı yine 17 dk sonra kapıda. herifle baya bir zaman kaybettik en sonunda ödedik. adamın da suçu yok sonuçta buna laf yapacaklar dedim al kardeşim paranı ama onlara söyle ta amk ben onların demek geldi içimden de demedim. neyse 3 gün geçti ya da geçmedi posta kutusunda bir zarf dominostan sayın planimdabuyoktudiyerekten. açtım baktım içinde tonla kupon. yok bir alana 2 bedava yok içecekler bizden yok koca pizza sadece 5 tl falan. 2-3 ay gitti bize o kuponlar. güzel yedik içtik. oh canımıza falan değsin.
ye kazan kampanyası var şu an. yani gayet kolaydır.