bugün

30 dakika garantisinin yalan olduğu pizzamsıdır. Yine bi yalan bulup parayı aldılar gerçi sitede 30tl için kendimi küçük düşürmem yoksa o parayı nah verirdim ben, garanti veriyorsan bedava olacak lan o pizzalar!
açlıktan ölsem bile yemek söylemeyeceğim enteresan bir yer.
Acıkınca kafanın gittiği pizzacı.

Çok erken kapatıyorlar, şimdi bu saatte acıktık ne olacak.
30 dk olayı yalan olan pizzacı. 45 dk'da sipariş geldi. hep bi bahaneleri var amk. motorcu arkadaş kaza yapmış. sikeyim motorcu arkadaşı. arkasında duramayacağın söz vermeyeceksin.
rezalet pizzalar yapıp ucuza satıyorlar. bravo.
tadı en güzel olan pizza. baharatosu abartmamak kaydıyla üzerinde gezdirin bir de... offf canım çekti.

not: baharatos'un paketini açıp üzerinde gezdirin. yani dökülsün üzerine. paketi açmadan sadece gezdirmeniz bir şeye yaramaz. dökülmez ki.
Bugün kendisinden acılı etli pizza siparişi verdim, pizza geldiğinde manzara iğrençti... Pizza'nın malzemelerinden olan kaburga etinden sadece bir parça vardı. Bu rezalet beni firmadan soğutmaya yetmiştir.
Bira içtikten sonra yiyebilirsiniz güzel oluyor.

Bir marka.
sınav haftaları tadı bozulan pizzadır en ihtiyaç duyulduğu zamandır halbuki.
lanet bassın size pizzacısı. siparişi 50 dakikada getirmelerini geçtim, ince kenarlı pizzaya kenar yapmamışlar direkt kenarları yakıp yok etmişler. bize de külleri kalmış, sağolsunlar. öbür pizzanın kenar seçimini değiştirelim dedik, bizim değişikliğimizi beğenmeyip kendi istedikleri şekilde bi kenar yapıp yollamışlar. söylemezsem olmaz, pizzamızın birinin malzemeleri bayağı eksikti. zahmet etmişsiniz diye mail atasım devamında en nadide sözlerimi söyleyesim var. yarım ekmek yollayaydınız biz onla da doyardık bokinos pizzası.
pizzacılığı bırakıp pideciliğe başlaması gereken kuruluş.
Günde en az 3 defa mesaj atmazsa kendisini kötü hisseden pizzacıdır. Sevgilimden çok mesaj atıyor. Hele ki az önce yolladığı patron çıldırdı mesajıyla beni benden alandır.
günde en az 3 defa mesaj atması yetmezmiş gibi bir de arayan pizza firmasıdır.

arkadaşım memnunum pizzalardan aramayın artık.
yemiş olduğum kayseri ateşi isimli pizzası şey pardon pidesi.. (zira pide gibi servis yapılmış).. artık beni şirketin isminin dominos pidecisi olarak değiştirilmesi gerektiği konusunda düşündürmüştür.
an itibariyle 30 dk.yı geçtiği için 2 adet + 1 kolayı pizzayı beleşe getirmiş kurum. ağladılar falan ama çok geç. haha
teşekkürler dominos.
bazen doymak için sipariş veriyorum fakat lezzetli gelmiyor, resmen pide gibi lan.
30 dakikadan geç kalırsak bedava kampanyasının tam bir hikayedir. 45 dakikada getirdikleri siparişi bu ürün geçerli değil diye vermedi sonra sipariş detayına baktım ve ürünün geçerli olduğunu gördüm sikayet var sitesine ve domino s a şikayet ettim ama 1 tane bile dönüş olmadı bundan sonra sikseler almam.
En iyi pizza yapan pizza markası. Sbarro, pizza hot, pizza pizza, hikaye.
bol malzemos favoridir. bir de 30 dakika kuralıyla bedava yedin mi ohh.
orta boy sosyal pizza+sarımsaklı ekmek+kola muthistir.
30 Dakika'ya bırak eve servisi Şubesinin içindeki masaya pizza getirmekten aciz firma. Fırının ağzından oturduğum masa 6 metre acımızdan öldük lan vicdansızlar.
küçücük pizzaya 15 lira vermek akıl işi degil. durun size pizza tarifi vereyim fırından 1 adet ekmek hamuru alınır maliyet 1 tl. evde hamuru açıp domates salçası zeytin yagı kekik baharatla hamurun üstüne sürüp, evdeki ne malzeme varsa hamurun üstüne boca edin. favorim mantar, zeytin, domates, biber, azıcık kıyma. 2o dakika fırında 200 derece pişiyor ardından evde kaşar varsa rendeleyip üstüne serpip 5 dakika daha pişirip servise hazır.

avantajlar

yüzde yüz organik, soğuk zincir ve temizlik hassasiyeti sizin elinizde

1 tl hamur maliyeti haricinde evde olan malzeme ile bütçenizden ek para çıkmaz

dominosun küçücük orta boy pizzasından daha doyurucu.

dezavantaj

fırından hamur almak

tüm bunları yapmak için tötünüzü kaldıracaksınız....
bir sipariş almak için sizi 20dk telefonda esir eden spastik çalışanlara sahip firma.
adresimi verdim. ince hamur karışık olsun. içecek olmasın. orta boy mecicano soslu 2 tane pizza. bu kadar lan. lan bunu alamayan firma arkadaş telefonu ısıracağım ya. bu kadar mı mal olur bir insan.
En dandik en pahali ve en embesil pizza markasi.
acıkınca kafamın hiç gitmediği bazen güzel kampanyaları olan pizzacı zinciri.