bugün

Az bile 6-7 isterse 10 olsun umrumda değil herkes şapkasını çıkarıp düşünmeden hareket ediyorsa bu diyarda neleri guderler daha neleri.
Bir ekmeğin kucak dolusu para ile alınacağı günlerin yakınlığına işarettir. Hadi hayırlısı.
dolar dolar içinde,
dolar banka içinde
ne olursun ...
biraz dursun içinde

askerde sabah yürüyüşlerindeki

mektup mektup içinde
mektup zarfın içinde
ne olursun...
biraz dursun içinde

makam ve temposunda okunacaktır.
Öyle böyle biz de arada yanıyoruz ama olsun, müstehak bu millete. umarım çocuklarınıza basit bir oyuncak bile alamayıp üstüne " açım ben bana iş verin ühühü" diye ağlayıp kendinizi meclis önünde yakma girişimi yapacağınız günleri de görürüz. Hani seçim zamanı zafer naraları atarken çok eğleniyordunuz ya onun için dedim.

Milli irade ve demokrasi zaferi ile.
istikrar dersek ak parti devam ederse, seçimden sonra düşer diyen orospu evlatları nerde Meraktayım.
Trump her sıçtığında dolar rekor kırıyor aq. işte o kadar bağımlı bir ülkeyiz.
görsel
2018 seçimlerinde de koyun dediniz koyduk, ardından dolar da istikrar dedi. bak 1 dolarla 5 tl alınıyor, ekonomimiz büyüdü tabi, yarın yeni güncellemeler de gelir.

ak troller kaybolmuş, eksikliklerini kapatayım dedim.
Koyduk mu?

Evet koyduk - abd hükümeti
doları anca rahip brunson'ı iade ederek düzeltebilirsiniz... ahahahahahahaah
halimize üzüleyim mi sevineyim mi bilemedim.
bari daha önceden tedbirini alsaymışsınız.
Uzmanlara göre ekim kasım aylarında doların 6 tl ye ulasacağı söyleniyor. Şuanki gidişat bu söylemi desteklemektedir. Doların artışıyla birlikte faizinde yükselmesi kaçınılmazdır. Buda yeni bir ekonomik krizin kapıda olduğuna işarettir. Ekonomi kurmayları bu konuda nasil bir önlem alacaklardır merakla bekliyoruz.
ekomomi elden gidiyeah. dolar 5 tl'yi geçiyeah.
bir ara dolar bozduranlar vardı. sahi ne oldu onlara.

berberler vardı; dolar bozduranlara makbuzunu getirince indirimli traş yapıyordu.
dolar 5'ten büyüktür.
inmeyecek olan gerçektir. allah yardımcımız olsun.
(bkz: istikrar)

lan şaka maka şu kelimeye bile artık iyice uyuz oldum.
turkiyede tutulan rahip yüzünden ameriga doları arttiriyiii.
Abd nin doğrudan müdahalesidir.
https://www.youtube.com/watch?v=BkTSo5iGyQs
neredeyse 9'u gördü neyse şimdi.
28.5 demek istedi galiba.

sene 2016 dolar 2.5 lira yok bile o zamanlar isyan ediyordum her şeyi 3 le niye çarpıyorum ben diye Allah belamızı öyle bi verdiki çarpmayı bıraktık çarpılmaya başladık yakında ağzımız götümüzede gelir.
bilgisayar alınmaz bu zamanda ya.
5 ailenin aylık kazancı kastedilmektedir.
güncel Önemli Başlıklar