bugün

torbacı abdurrahman dilipak açıklamasıdır. harman kalmış olmalı bu aralar.

https://tr.sputniknews.co...-allahtir-1052238157.html

görsel
mal oğlu malların üzerine fazla düşünmeyeceği saman. afiyetle yenir.
Keneviri fazla kaçıran Abdurrahman Dilipak açıklaması. Pek de dikkate almamak lazım bu herifi efendim. Siyasal islamcıların hepsi aynı değil mi zaten, bir torbaya doldur ve obüs ile ülke dışına fırlat gitsin.
Allah'ın bence daha önemli işleri vardır. Düşünsene bir yaratıcı var, meleklerle falan otururken canı sıkılıp diyor ki "dur lan şu türk lirasının bi içinden geçeyim keyfimiz yerine gelsin".
ben yapmadım miki yaptı. bunun yancısının ne diyon sen demesi gerekirken halen ağzı açık bakıyorlar. ülke değil sirk.
dilipak' ın allahı çok ilginç.
tüm dövizleri tl karsışında istediğinde düşürüyor istediğinde yükseltiyor.

not: muhterem dilipak "seninkine" bi söyleviverde şu fiyatları da düşürsün.
Suçun allah’ a atılması.
allah’ ın bu kadar ilahlaştırılması yanlış.
dincilerdeki kafayı hiç anlamıyorum. yani anlıyorum da anlamazlıktan geliyorum. dinin kendisine zarar veriyorlar, umarım farkında değillerdir. tersi daha kötü çünkü. mesela geçen istanbul seçimlerinde mi ne, bunlar diyordu işte piran bizimle beraber şu bu. sonra ekrem başkan kazandı. o zaman insan şöyle sorar, "demek ki piran da o kadar şey değilmiş." burada da benzer şey var. allah reisin kötülüğünü mü istiyor şimdi? o zaman reisi değiştirmeliyiz bu mantıkla, çünkü allah onun yanında değil demek. böyle dini olur olmaz kalkan yapmak kendiyle çelişkili bir şey. yarardan çok zarar getiriyor. şimdi bunu islami entelijansiya hissetmiyor değildir bence. o zaman dediğim gibi durum daha vahim. sırf kendi menfaatleri için dinin zarar görmesine tahammül edebiliyorlar ise vah vah. söylenecek bir şey yoktur.
(bkz: Allah ile aldatmak). Rahmetli Prof.Dr. Yaşar Nuri Öztürk kitabının ücretsiz tanıtımı olduğunu düşündüğüm dilipak açıklaması
Allahu akbar.
adamlar basbayağı ülkedeki her kötü olan şeyi başkasına ihale ediyorlar ama bir kurdele kestiler mi ben yaptım diye tv lerde reklam yapıyorlar. Allah çarpmiyor işte çarpsa böyle konuşmaya cesaret edemezler.
Köşeye sıkışanca hemen dine , bayrağa sariliyorlar .
Allahın bundan haberi var mı peki?
Allah'ın varlığına inanan bir insanın inanması gereken cümledir. bkz. kaza ve kadere inanmak.
fesli gitti başımıza bu kaldı, din ile insanları aldatmak üzerine master yapmış bu beynamazların bunaması bile enteresan oluyor vesselam.
Ne demezsin. Süslü Süleyman'ın her yaptığını da Allah yaptırıyormuş.

Bu millet bu din manyaklığından kurtulamadıkça felah bulmaz, bulamaz...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar