bugün

Ak parti dediğimiz kuruluşun başında rte denen insancık var ve. Bakan olarak atadığı damadı hazine ve maliye bakanı olarak görev yapmakta. Seçim propagandaları esnasında kendilerinin doları düşüreceğiz cümlesini söylemesi ve insanların düşmesini geç artmasına sebep göstereceği kişi, kurum ve kuruluşlar kim olmalı acaba? Kimi suçlamalı? Döviz bürolarını mı amk. Bunlar hangi partiden aday olup bakan , millet vekili oldu?

Ben mi yanlış düşünüyorum ekonominin başında kimler var , kimler yönetiyor ülkeyi birisi cevaplasın?

t: bir soru. *
erdoğanı suçlamıyor, doların yükseldiği andaki ülkeyi yöneten iktidarın liderini suçluyor. çünkü gerçek bu. niye her şeyi ithal ediyorsun kardeş etme. dışa bağımlı olma etkilenme. ama ordan büyük çıkarları var. halk kimin uğrunda. eğer halkımızı düşünseydi en başında kdv'ye ek ötv vergisi almazdı halktan.
Mal lan onlar hic ülkeyi yöneten iktidar suclanir mi bunun için? Iktidarlarin işi ekonomi falan degildir ki. Iktidar dedigin yol yapar, köprü yapar, viyaduk yapar. Ekonomiden sorumlu yetkili papua yeni gine iktidaridir. Onlarin sorumlulugundadir.
kılıçdaroğlu imzaları kabul etmediği için yükseliyor.
Halbuki CHP'de muhaliflerin kurultay istemesi yüzünden dolar'ın arttığını bilmeyen maldır.
Erduvan hüloğğğğ.

Yeter artık kılışdar, yeter artık ince. Bırakın bu Türkiye düşmanlığını.
Yol yabtı yol.
kulak asmayalım ama, dolar an itibariyle 6 küsur oldu. hadi asmayalım kulak. 16 yıllık iktidarın neticesi olarak görüyoruz ki, ekonomide bir adım ileri gidilmemiş.

ihracat olmadan, üretim olmadan, yalnızca ithalatla bu işler olmuyor demek ki.
Nasıl mallarsa artık dolar yükseldi diye hükümet suçlanır mı amünüyüm? Suç tamamen şöförler odası düzce başkanına ait. Hükümetin ne suçu olabilir ki?
bu atechso 'yu ne zaman şutlayacaksınız?
Beyler özürlü galiba üstüne gitmeyin.
dolarin yukselmesinin ardindaki hain guclerin basindaki kisiyi acikliyorum :
görsel
onu da nereden çıkardın çok muhterem mal müdürü.
bugünki dolar ve dövizdeki yükselişin sorumlusu, tl'nin göçmesinin sorumlusu;
83 yıl önceki ekmek kuyrukları, 45 yıl önceki tüp kuyruklarıdır. ve de iki ayyaştır.

büyük resmi görün artık. çöküşün sorumlusu 2002 den bu yana iktidar olan cehapedir.

not: dibinden başka yere ışık vermeyen ampüle konuyu bağlayan; vatan haini ve teröristtir.
ve hatta fetöcüdür, amerigan ajanıdır, şerefsiz rızadır.
kimi suçlamalıydı geri zekalı dedirten başlıktır.
Kimi suçlayacaklardı almanyna yesiller partisini mi amk?
bu başlığı yazan çomar chp ya da başka parti iktidarda olsaydı böyle mi düşünürdü?

Yorum size kalmış!
sanki doları ak parti basıyor...
dolar yükseliyorsa !
bundan şikayetiniz varsa !

fed'e mail atıp şikayetinizi küfürünüzü oraya iletin lütfen.

ak koyun kara koyun birbirine karışmasın beyler.

soranlar için fed iletişim;

https://www.federalreserv...fed/contact-us-topics.htm
doların yükselmesinin tek nedeni liberal demokrat partidir bunu anlamamak için aptal olmak gerek..
Adam kol gibi sokmuş bunlar parmak kadar çıktı diye seviniyor.
Şeytanın piçleri yine algı kasıyor yemezler hadi naş.
af edersiniz ama başlık insanın aklına "sizi babanız mı emzirdi?" sorusu getiriyor.
neyse, bu sayede doğumdan sonra anne sütünün beyin gelişimine ne kadar etki ettiğini anlamış bulunuyoruz.

böyle başlıklarla bizi bilgilendiren, teşekkürler uludağ sözlük.
AKP'ye domalan embesiller başlıklarında bugün.