Ben bizim kediyi sorumlu tutuyorum çünkü ekonomiyi o yönetiyor.
uçuş (uğur) böcekleri sorumludur çünkü her birinin bacağına dolar baknotları takılı olduğundan, "uç uç böceğim, annem sana terlik pabuç alacak" tekerlemesini duyunce uçuşa geçen bu böcekler doları da beraberlerinde yükseltiyorlar.
Güzelde azizim dolar düşünce akp biz düşürdük diyorsa, çıktığında da onun yüzünden çıkmış olması doğal değil midir.
haksız olan tiplerdir. akp nin suçu yok ki. akp bir kurum sadece konuşamaz edemez. her gün 5-6 yerde konuşup doları yükselten sadece "bir" insan. hatta artık damadı da konuşuyor iki insan yani.

bizde buradakilere bakıp inanıyorduk onların yapmadığına. bunca zamandır bizim bakkalı tokatlıyorum "neden mehmet abi neden doları yükseltiyorsunnnnn" diye boşu boşuna..
Bașka kimi sorumlu tutacaz Uganda cumhurbaskanini mi? Güzel bir gelisme oldugunda bizim bașarimiz, kötü oldugunda lobiler, dıš güçler. Keza bir ile ne kadar yatırım yapildigini soylerken eski Para terimini kullanirlar, borcu söylerken yeni Para terimini. Bir kezde Kabullenin yanlıș yaptik deyin.
Reza dışarda olaydı, cari açığımızı kapataydı,
le le le leeeee lelelelelelele
Evreka!

Arşimet suçlu. amına kodumun donsuzu.
Çok ayıp eden tiptir.

(bkz: benim yüzümden)
gayet yerinde bir tespit olmuş sorumlusu kesinlikle ozan tufandır.
(bkz: mal beyanı).
Bence köfteci idris usta.
kimi sorumlu tutacağız bebe, dedirten olaydır. sen üretme ithal et ne olacaktı? yeminle ergen kaynıyor bura ya.
aynen ya...doların yükselmesinden zaten oldum olası balarıları sorumludur.
Doların 1 lira seviyesine inmesi ve dünya piyasalarında dolar bolluğu olduğu dönemi de akp başarısı olarak gören de maldır.

Şaka bir yana da doların yükselmesi nimet olarak dua edilen durumdur.
Tabi ki üreten satan dünyaya açılmış ürün marka sahibi ülkeler şirketler için.
tüm Bu olayların sorumlusunun maykıl ceksın olduğunu göremeyen tiptir.
2001 de, hem de bu ülke tarihinin en büyük doğal afetlerinden biri yeni gerçekleşmişken, fırlatılan bir anayasa kitapçığının doların yükselttiğine inanan kerizden daha mantıklıdır.

Bu dolar dediğin zıkkımı "dıj güşler" yükseltebiliyorsa, ne halt yemeye iktidara geldiler o dönem, bir cevap verilmeli.

?

Cevap veremiyorsan seni de dinlemem.
ananın amı mı sorumlu orospu evladı?
benimdir. 2002 den beri ulkeyi tek basına yonettikleri için tutuyorumdur.

guzel bir sey oldugunda sahiplenmek ama basarısızlıkta suçu başkalarında aramak zayıflık emaresidir. futboldan ornek vereyim. leipzigi yenince çok güçlüyüz ama liverpooldan 8 yiyince bizim suçumuz yok çok üstümüze geldiler mi? diyeceksin. sende tedbirini alıp dolar/euro 8 olmadan mudahaleni yapacaksın. yoksa senin gibi bir çomarı koyalım sende ağlarsın orada. peki profesyonellik nerede?
yani bence de.
işte bunlar hep dıj güjlerin oyunu.
"Suçlu benim, ben istifa ederim" demesi gereken tiptir.
Muhatabın Trump git ona laf söyle aslanım.
0:00 0:04