bugün

trollük nesilde değil baştadır. böylemiydi.
trollüğün nesille pek alakalı olmadığını düşündürecek önermedir.
Sozlukteki butun nesil troller kalitesiz oldugu icin normal olan durumdur.
katıldığım önerme. net.

ayrıca;;

http://inciswf.com/1277738426.swf

edit: çok uyanık sanıyorsun di mi kendini... başlığı diriltmek için yaz, tek bir giri olunca hemen entry i sil. böyle yaparsan senin de dokuzuncu nesilden ne farkın kalır allasen!!
Bir dokuzuncu nesil yazar olarak söylüyorum. Kalitesizliğimin sebebi kendini bir sik sanan yazarlara kalite sokmaktan kaynaklaniyordur. Fazla kalite yazar usandırır.
Vesselam.
bir siklememe belirtisi olarak;

(bkz: ok)
zaman geçtikçe mesleklerine profesyonelleşeceklerdir.
karması -3550'de olan kıdemli trolün hödüklemesidir.
(bkz: fikir muhendisi fikri)
(bkz: sam gold)

Katılmakla birlikte sozlukten ihraclarını talep ediyorum.
(bkz.toplumdaki öteleştirme hastalığı)
Benim elime döner versen eve kadar yemeden götüremem. He ama ayrımcı olmuyalım. Benim gibi diğer yeni katılanlara gülüyorum ama. Troll'lükte Sabri'yi bilene geçtiler ya helal olsun ya.
troller ne zamandan beri kaliteliydi de 9. nesil troller bozdu bu devranı demeye sebebiyet verir.
sicmayi bile beceremiyor bunlar. adamin eline karpuz versen eve kadar dusurmeden goturemez.
kendi çalip, kendi oynayan trollun hezeyanlari digelim. (bkz: troller trol olali böyle baslik görmedi)
imam osurursa cemaat sıçar misali bir durumdur. bu durumda bluevelve osuruyor sam gold , charles carmicheal ve diğer 9. nesil troller sıçıyor.

(bkz: trollün trolü eleştirmesi) *
ikinci nesil olup nickinin yanında trolll yazan yazar beyanıdır. komiktir.
haklılık payı yüksek önermedir. * * * *
dokuzuncu nesillerin sözlükteki en son nesil olmasından kaynaklanır. aynı durumun onuncu nesillerede yansıyacağı kaçınılmaz bir gerçek.