bugün

dokuzuncu nesillerin sözlükteki en son nesil olmasından kaynaklanır. aynı durumun onuncu nesillerede yansıyacağı kaçınılmaz bir gerçek.
haklılık payı yüksek önermedir. * * * *
ikinci nesil olup nickinin yanında trolll yazan yazar beyanıdır. komiktir.
imam osurursa cemaat sıçar misali bir durumdur. bu durumda bluevelve osuruyor sam gold , charles carmicheal ve diğer 9. nesil troller sıçıyor.

(bkz: trollün trolü eleştirmesi) *
kendi çalip, kendi oynayan trollun hezeyanlari digelim. (bkz: troller trol olali böyle baslik görmedi)
sicmayi bile beceremiyor bunlar. adamin eline karpuz versen eve kadar dusurmeden goturemez.
troller ne zamandan beri kaliteliydi de 9. nesil troller bozdu bu devranı demeye sebebiyet verir.
Benim elime döner versen eve kadar yemeden götüremem. He ama ayrımcı olmuyalım. Benim gibi diğer yeni katılanlara gülüyorum ama. Troll'lükte Sabri'yi bilene geçtiler ya helal olsun ya.
(bkz.toplumdaki öteleştirme hastalığı)
(bkz: fikir muhendisi fikri)
(bkz: sam gold)

Katılmakla birlikte sozlukten ihraclarını talep ediyorum.
karması -3550'de olan kıdemli trolün hödüklemesidir.
zaman geçtikçe mesleklerine profesyonelleşeceklerdir.
bir siklememe belirtisi olarak;

(bkz: ok)
Bir dokuzuncu nesil yazar olarak söylüyorum. Kalitesizliğimin sebebi kendini bir sik sanan yazarlara kalite sokmaktan kaynaklaniyordur. Fazla kalite yazar usandırır.
Vesselam.
katıldığım önerme. net.

ayrıca;;

http://inciswf.com/1277738426.swf

edit: çok uyanık sanıyorsun di mi kendini... başlığı diriltmek için yaz, tek bir giri olunca hemen entry i sil. böyle yaparsan senin de dokuzuncu nesilden ne farkın kalır allasen!!
Sozlukteki butun nesil troller kalitesiz oldugu icin normal olan durumdur.
trollüğün nesille pek alakalı olmadığını düşündürecek önermedir.
trollük nesilde değil baştadır. böylemiydi.
güncel Önemli Başlıklar